Ana Sayfa » Haber Turu » Mangal ve barbekü partilerinin lezzeti Lezita’dan

Mangal ve barbekü partilerinin lezzeti Lezita’dan

Mangal ve barbekü partilerinin lezzeti Lezita’dan
Puan ver


“Hayatın Lezzeti” Lezita, bütün piliç, göğüs, but ve kanat gibi birbirinden leziz piliç eti çeşitleriyle, havaların ısınmasıyla başlayan piknik sezonunun vazgeçilmezi mangal ve barbekü partilerinin baş tacı oluyor. 

Lezzetli, hijyenik koşullarda, el değmeden üretilen Lezita piliç eti ürünler, her mangalseverin damağını bayram ettirirken, özel piliç eti ürünlerinden Lezita Kırmızı Yeşil Biberli Çöp Şiş hiç zahmete girmeden tam kıvamında bir çöp şiş lezzeti sunuyor.

Hayattan keyif almayı ve ağzının tadını bilenler için bahçede mangal, barbekü ve açık havada piknik vazgeçilmez. Bütün piliç, kanat, but ve göğüs gibi mangala uygun pek çok çeşidi bulunan Lezita piliç eti ürünleri ister tek başına ister sevgilinle ya da eşinle istersen de arkadaşlarınla harika bir Pazar buluşmasında mangal keyfine keyif ve lezzet katıyor. Özel ürünlerden Lezita Kırmızı Yeşil Biberli Çöp Şiş ise mangalseverlere hem pratik hem de leziz bir lezzet sunuyor.

LEZİTA PİLİÇ ETİ ÜRÜNLERİYLE MANGALSEVERLERİN DAMAKLARI BAYRAM EDİYOR

Lezita’nın bütün piliç, kanat, göğüs ve but ürünleri altında geniş ve zengin bir ürün yelpazesi bulunuyor. Damak zevkine ve pişirme tercihine göre seçenekler sunan ürünler sağlıklı ve hijyenik koşullarda, el değmeden üretilerek sofralara ulaştırılıyor. Mangalseverlerin vazgeçilmezi oluyor.

MANGALLAR İÇİN ÖZEL BİR LEZZET: LEZİTA KIRMIZI YEŞİL BİBERLİ ÇÖP ŞİŞ     

Lezita, tavuk etini leziz acı sosla kaplayarak, doğal kırmızı ve yeşilbiberlerle sizin için bir araya getirdi ve ortaya Lezita Kırmızı Yeşil Biberli Çöp Şiş çıktı. Bu yeni Lezita lezzeti, tava ya da mangalda, orta ateşte yedi dakika içinde servise hazır hale geliyor. “Şimdi keyifli sofralarınızı yepyeni ve tam kıvamında bir çöp şiş lezzetiyle renklendirme zamanı” diyor.

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu KekPuan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz