Ana Sayfa » Haber Turu » Philips Yoğurt Ustası İle ‘Anne Yoğurdu’ Yeniden Evlerimizde

Philips Yoğurt Ustası İle ‘Anne Yoğurdu’ Yeniden Evlerimizde

Philips Yoğurt Ustası İle ‘Anne Yoğurdu’ Yeniden Evlerimizde
Puan ver


Philips Buharlı Pişirici ve Yoğurt Ustası geçmişteki geleneksel sağlıklı lezzetleri modern anlayışla yeniden evlerimize getiriyor. Sevdikleriniz için en sağlıklı, hijyenik ve lezzetli ürünler hazırlanmasını sağlayan ürün, 6 farklı program seçeneği sunuyor.
Philips Buharlı Pişirici ve Yoğurt Ustası ile hazırlanan farklı yoğurt çeşitleri, lor peyniri, sütlü tatlılar ve buharda pişirilmiş tarifler, sağlık ve lezzeti evlerimize getirirken, pratik çözümlerle hayatı kolaylaştırıyor.

Philips tarafından geliştirilen ürün, en sağlıklı ve hijyenik yöntem olarak kabul edilen evde yoğurt yapma geleneğini evlerimize geri getirirken, özellikle bebek ve çocukların beslenmesinde büyük önem taşıyan ev yoğurdunu hazırlamak konusunda annelere yardımcı oluyor. Çocuklar bu sağlıklı, doğal ve lezzetli gelenekle buluşurken, anneler çocuklarına içeriğini bildikleri, katkı maddesiz,  sağlıklı ürünler hazırlamanın rahatlığını ve güvenini yaşıyor. Çocuk gelişiminde sağlıklı ve doğal ürünlerle beslenmenin önemi göz önünde bulundurulduğunda ürün, günümüzün hızlı temposunda dahi çocuklarına sadece ev yapımı yoğurt yedirmek isteyen annelere büyük kolaylık sağlıyor.

Dünyada ve ülkemizde sağlıklı  beslenmeye duyulan ilgi  gün geçtikte artarken,  Philips Buharlı Pişirici ve Yoğurt Ustası, buharla pişirme özelliği, sunduğu lezzetli lor peyniri ve sütlü tatlılar hazırlama seçenekleri ile sağlığına ve damağına düşkün olanlara pratik çözümler sunuyor. Hazırlanan ürünlerin ve içindeki tüm malzemelerin güvenli, hijyenik ve kontrollü olması imkanını sunan ürün, zaman ve sıcaklık ayarı önceden yapılmış 6 program ile mükemmel sonuçlara ulaşmayı sağlıyor. Kavanozda aile boyu süzme yoğurt, lor peyniri, sütlü tatlı yapma alternatifleri ve buharda pişirme opsiyonu sunan Philips Buharlı Pişirici ve Yoğurt Ustası, LCD ekranınından gözlenebilen zaman ayarlama seçeneğine, otomatik kapanma özelliğine ve bulaşık makinesinde yıkanabilen parçalara sahip.

OKU ➤  Tropicana’dan Bursa Şeftalisine Can Suyu

Tavsiye

İstanbul Buram Buram Kahve Kokacak

İstanbul Buram Buram Kahve Kokacak

İstanbul Buram Buram Kahve KokacakPuan ver İstanbul Kahve Festivali, dördüncü yılını kutluyor. Birbirinden farklı kahve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir