Ana Sayfa » Haber Turu » Hız ve Miktar Ayarlı Tefal Coffee Expert

Hız ve Miktar Ayarlı Tefal Coffee Expert


Tefal, Coffee Expert Türk kahvesi makinesi ile Türk kahvesi tutkunlarının keyfine keyif katacak.  “Yavaş” ve “Hızlı” iki ayrı pişirme ayarı bulunan Türk Kahvesi Makinesi Tefal Coffee Expert ile kahve keyfini sevdiklerinizle doya doya yaşayın.

Mutfakta yeniliklerin öncüsü Tefal, Türk kahvesi tutkunları için de özel bir ürün sunuyor. Hız ayarı bulunan ilk Türk Kahvesi Makinesi olan Tefal Coffee Expert ile artık lezzetin kontrolü elinizde olacak.  “Yavaş Pişirme” ve “Hızlı Pişirme” olarak iki farklı hız ayarı bulunan Tefal Coffee Expert, Türk kahvesini istediğiniz şekilde pişirmenize olanak tanıyor. Tefal Coffee Expert Türk Kahve Makinesi ile damağınıza en uygun kahve lezzetine kolayca ulaşacak, kahve keyfini doya doya yaşayacaksınız.

Tercihinize göre yavaş pişirme özelliğini kullanarak 1-2 ve hızlı pişirme özelliğini kullanarak 3-4 kişilik kahve yapabileceğiniz 4 fincan kapasiteli Tefal Coffee Expert, paslanmaz çelik gövdesi, susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemi ve gizli rezistans özellikleriyle güvenli ve rahat kullanım sağlıyor. 360 derece dönebilen Tefal Coffee Expert, kablosuz kullanım özelliğiyle de farklılığını ortaya koyuyor.

OKU ➤  Siemens İle Aşk Dolu Kahvaltı Keyfi

Tavsiye

Zeytinyağından sonra sofralık zeytin ihracatı da artışa geçti

Zeytinyağından Sonra Sofralık Zeytin İhracatı da Artışa Geçti

Zeytinyağından sonra sofralık zeytin ihracatı da artışa geçti Zeytinyağının ihracat rekorları kırdığı 2017/18 sezonunda, Zeytin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir