Ana Sayfa » Haber Turu » Ekici Peynir Bu Kez Süzme Peynir İçin Buluştu

Ekici Peynir Bu Kez Süzme Peynir İçin Buluştu


57 yıldır sadece peynir üreten, Peynir Uzmanı Ekici Peynir’in “Daima gerçekleri söyleyenler tarafından onaylanan peynir” sloganıyla dikkat çeken reklam filmi “Süzme Peynir” ile devam ediyor. Çocuklar bu kez Süzme Peynir’in dayanılmaz lezzetiyle mutluluk saçıyor.

Türkiye’nin peynir uzmanı Ekici Peynir’in beğeniyle izlenen ve “Daima gerçekleri söyleyenler tarafından onaylanan peynir” sloganı ile dikkat çeken reklam kampanyası Süzme Peynir ile devam ediyor. Miniklerin Ekici Süzme Peynir’den aldığı ilk lokmayı ekranlara taşıyan yeni reklam filminde bu kez 2 sevimli çocuk oyuncu rol alıyor. Çocuklar, Ekici Süzme Peynir’den aldıkları ilk lokmadan sonra en saf gerçeği yansıtarak mutluluklarını gösteriyor.

Yarım asrı aşkın süredir sadece peynir üreterek peynir uzmanı olan ve tüketicilerin vazgeçilmezi haline gelen Ekici Peynir, ilk reklam filminde bıraktığı olumlu etkiyi bu reklam filminde de devam ettiriyor. Büyüklere çocukluk günlerini hatırlatan İlkay Kopan’ın yönetmenliğindeki filmin prodüksiyonu Depo Film, post prodüksiyonu İmaj Production, reklam ajansı AD-stop, müziği ise Jingle House’a ait.

OKU ➤  Tetra Pak, Prestijli “Dünya Yıldızı” Ödülünü Aldı

Tavsiye

Zeytinyağından sonra sofralık zeytin ihracatı da artışa geçti

Zeytinyağından Sonra Sofralık Zeytin İhracatı da Artışa Geçti

Zeytinyağından sonra sofralık zeytin ihracatı da artışa geçti Zeytinyağının ihracat rekorları kırdığı 2017/18 sezonunda, Zeytin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.