Ana Sayfa » Haber Turu » Puratos’tan Lif Kaynağı Yeni Tahıllı Ekmek Miksleri

Puratos’tan Lif Kaynağı Yeni Tahıllı Ekmek Miksleri

Puan ver

tahilLezzetten ödün vermeden sağlıklı beslenmeye yardımcı ürünlere imza atan dünya markası Puratos, yeni ekmek miksi Tegral Puravita Grubu’nu sektörün beğenisine sundu.

Puratos uzmanlığıyla Türk Gıda Kodeksi’ne uygun olarak geliştirilen Tegral Puravita ekmek miksleri tahıldan gelen sağlıkla doğal ekşi hamurun geleneksel tadını bir arada sunuyor. Zengin lif içeriğiyle Tegral Puravita, Türk yemek kültürünün vazgeçilmezi olan ekmeği kolayca hazırlamaya olanak tanıyor.

Tegral Puravita ekmek miksleri ile farklı tahıl ve tahıl unlarını ayrı şekilde depolama maliyetini de ortadan kaldıran Puratos, her üründe standart lezzeti yakalama garantisi sunuyor.

Tegral Puravita’yı çavdar, multigrain, alman çavdarı, tradizone, kepekli, tam buğday ve malt hazır toz karışımlarıyla 20 kg’lık kraft torbalarda satın almak mümkün.

OKU ➤  Siemens Meyve Sıkacağı İle Yaza Serin Bir Merhaba

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Puan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz