Ana Sayfa » Haber Turu » Geçmişin Çizgileri Emsan Porselenle Buluştu

Geçmişin Çizgileri Emsan Porselenle Buluştu


Sevdiklerinizle birlikte en keyifli vaktinizi geçirdiğiniz yemek sofraları Emsan porselen takımı ile klasikleşiyor. Vintage renk ve deseni, ince porselen yapısı ve beyazın asaletiyle yeni Luxury porselen seti sofralarınıza eskilerin şıklık ve kalitesini getiriyor.

Davetlerinizi ya da sevdiklerinizle birlikte paylaştığınız sofralarınızı anlamlı kılmak için hazırladığınız yemekler kadar onları sunum şekliniz de önem taşıyor. Sofralarınızın vazgeçilmez markası Emsan, yeni Luxury porselen setindeki yemek takımlarının şık ve estetik formuyla dikkatleri çekiyor.

Hem vintage hem de yalın çizgisiyle Emsan Luxury serisi, kemik tozundan üretilmiş ince ve dayanıklı yapısıyla sofralara post modern bir hava katıyor. 84 parça Luxury serisi; Rosaline Marin, Rose Garden, Nazlıgül, Gülnihal ve Çırağan yemek takımından oluşuyor. Küçük çiçek deseninden sonbahar renklerine, renkli büyük çiçekli desenden kendinden desenli beyaz sade ve altın yaldızlı çizgiden oluşan klasik yemek takımına her zevke hitap ediyor.

 

OKU ➤  Fırında İncik

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir