Ana Sayfa » Haber Turu » Doors Akademi, Tanıtım Gününe Sizleri Bekliyor

Doors Akademi, Tanıtım Gününe Sizleri Bekliyor


Türkiye’deki yiyecek ve içecek sektörünün ihtiyacı olan uzmanlık ve deneyimi, dünya standartlarındaki eğitim ve yenilikçi yaklaşımlar ile sağlayan Doors Akademi’de yeni profesyonel eğitim dönemine ilişkin tüm detaylar 5 Eylül Cuma günü Doors Akademi’de paylaşılacak.

Doors Akademi profesyonel aşçılık, pasta ve ekmekçilik ve yiyecek-içecek işletmeciliği gibi pek çok farklı alanda uzman akademisyen kadrosuyla Türkiye’de bir ilk olan DUAL eğitim modeli ile eğitim veriyor. %40 okul (%70 pratik ve % 30 teori) ve %60 işyeri olarak kurgulanan DUAL eğitimde, ağırlıklı olarak uygulamalı çalışmalarla sektöre hazırlık sürecinden geçen öğrenciler böylelikle gözlem ve karşılaştırma şansını elde ediyorlar.

Doors Akademi, profesyonel kariyerini yiyecek-içecek sektöründe sürdürmek isteyenlere, programları ve gerekli sınavları başarıyla tamamlamaları halinde IHK ve MEB sertifikası da veriyor. Geleceğin şeflerine yeme-içme sektörünün tüm inceliklerini öğreten profesyonel eğitim programında ilk 3’e girenler ise iş garantisi fırsatı elde ediyor.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış bir eğitim kurumu olan Doors Akademi, mutfakta uzmanlaşmak isteyen herkesi kendi
mutfağına davet ediyor. Profesyonel eğitimler yılda dört kez Ocak, Mart, Haziran ve Eylül aylarında açılıyor. Eğitimlere katılmak isteyenler www.doorsakademi.com.tr adresinden güncel program tarihlerini takip ederek detaylı bilgi alabilirler.

OKU ➤  Tefal Actifry 2IN1 İle Lezzeti İkiye Katlayın!

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir