Ana Sayfa » Haber Turu » Gaggenau 200 Serisi Isıtma Çekmeceleri ile yemekleriniz hep sıcak

Gaggenau 200 Serisi Isıtma Çekmeceleri ile yemekleriniz hep sıcak


Lüks mutfak aletleri sektörünün önemli markası Gaggenau, 200 Serisi ısıtma çekmelerini beğenilere sunuyor. Gaggenau’nun antrasit, metalik ve gümüş tonlarına sahip yeni 200 serisi fırınları ile son derece uyumlu WSP 221 ve 222 model ısıtma çekmeleri mutfak hayatına büyük kolaylık katıyor.  

Gaggenau 200 Serisi ısıtma çekmecelerinde, ister aile arasında ister misafirler için hazırlanan nefis yemekler sıcak tutulabiliyor. Ayrıca, zamandan kazanmak isteyen herkes için son derece ideal bir çözüm olan dondurulmuş gıdalar da hızlıca ve rahatlıkla çözülebiliyor. Gaggenau 200 Serisi ısıtma çekmeceleri, 40°C – 80°C sıcaklıklar arasındaki pişirme işlerinde de kullanılabiliyor.

Bir ısıtma çekmecesine kaç adet menü ve çorba tabağı sığdırabilirsiniz?

14 cm yüksekliğindeki WSP 221 modeli, altı adet menü ve çorba tabağı alırken; 29 cm yüksekliğindeki WSP 222 modeline 12 adet menü ve çorba tabağı sığıyor. Her ikisi de, hijyenik cam tabanlı paslanmaz çelik malzemeden oluşan iç kısımlara sahip tutamaksız çekmeceler, Push-to-Open açma sistemi sayesinde kolayca açılabiliyor.

Birbiriyle mükemmel uyumlu bir seri: Gaggenau 200 Serisi

Gaggenau 200 Serisi ısıtma çekmeceleri, farklı yemek pişirme alışkanlıkları ve tercihlerine uygun en mükemmel çözümleri sunan 200
fırın serisi ile mükemmel uyum gösteriyor. Gaggenau 200 serisinde, buharda hamur işi ve yemek pişirme fırınları ile ısıtma çekmecelerinin yanı sıra mikrodalga fırınlar, mikrodalga cihazları ve tam otomatik espresso makineleri de yer alıyor.

OKU ➤  Beslenme Uzmanları Uyarıyor: Orucunuzu Çorba İle Açın

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir