Ana Sayfa » Haber Turu » Weber İle Barbekünün Tadına Varın

Weber İle Barbekünün Tadına Varın


Kullanıcılarına sunduğu birbirinden farklı ürün alternatifleri ile Weber, her mevsim barbekü keyfi yaşatıyor.

Baberkünün lider markası Weber, barbekü tutkunlarına kullanışlı ve pratik ürünler sunmaya devam ediyor. Lezzetli anılar için benzersiz bir ziyafet sunan Weber Spirit E320 Barkebü, ailelerin ve büyük dostlukların vazgeçilmez tutkusu oluyor.

Barbekü keyfinden ödün vermek istemeyenler için pratik bir alternatif olan Spirit E320, sıcak tutma ızgarası, kapak termometreli emaye kaplı kapağı ve güvenli ateşleme sistemiyle mükemmel bir ızgara deneyimi sunuyor. Her mevsim barbekü yapmaya olanak sağlayarak, partilerin bir numaralı tercihi olan ürün, geniş bir kullanım kolaylığı vaat ediyor.

Weber’in kolay kullanım özelliğini ön planda tutarak tasarladığı Spirit E320’nin baharat bölmesi ve yemekleri sıcak tutma ızgarası, yaz-kış pişirdiklerinizin sıcak ve lezzeti kalmasına yardımcı oluyor.

Altı servis takımı kancası, paslanmaz çelik ayar kapağı, porselen emaye kaplı flavorizer bars aroma rayları ve geniş ızgara yüzeyiyle dikkat çeken ürün, güvenli duruş ve taşıma kolaylığı için ikisi durdurma fonksiyonlu, dört hareket tekerleği sayesinde her türlü zeminde rahatça kullanılabiliyor.

 

 

OKU ➤  Salça Yapmak Arnica İle Artık Çok Daha Kolay

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir