Ana Sayfa » Haber Turu » Sebze ve Meyvelerin Suyunu Yeni Philips Viva Serisi ile Sıkın

Sebze ve Meyvelerin Suyunu Yeni Philips Viva Serisi ile Sıkın

Sebze ve Meyvelerin Suyunu Yeni Philips Viva Serisi ile Sıkın
Puan ver


Sonbaharda ihtiyacımız olan vitaminler için Philips, yeni bir katı meyve sıkacağı serisi sunuyor. 2 litrelik kapasiteye sahip ve 1 dakika içinde kolayca temizlenebilen Philips’in yeni Viva Serisi katı meyve sıkacakları, bardağınızı maksimum vitaminle dolduruyor.

Philips Viva Serisi katı meyve sıkacakları ailesi, yeni üyeleriyle artık daha geniş. QUICKClean teknolojisi sayesinde 1 dakikada kolaylıkla temizlenebilen yeni Philips Viva Serisi, meyve ve sebzelerden daha fazla içecek elde ediyor. Philips Viva Serisi, ekstra geniş besleme borusu sayesinde sebze ve meyveleri kesmeye gerek kalmadan bütün olarak alabiliyor ve güçlü motoru sayesinde son damlasına kadar sıkıyor. Sıkılan sebze ve meyvelerin posalarını tek bir yerde biriktirerek temizlik kolaylığı sağlayan Philips Viva Serisi Katı Meyve sıkacaklarının tüm parçaları kolay sökülüp takılabiliyor ve bulaşık makinesinde yıkanabiliyor.

OKU ➤  Arbella Makarna Glutensiz Beslenmeye destek veriyor

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu KekPuan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz