Ana Sayfa » Haber Turu » Fakir Torque Pro2000 İle Evde Kebap Keyfi 

Fakir Torque Pro2000 İle Evde Kebap Keyfi 


Fakir, evlerinde hijyenik ve kolay biçimde kıyma yapmak isteyenlere Torque Pro2000 Et Kıyma Makinası’nı öneriyor. Kurban Bayramı’nda ürüne yönelik ilgi artsa da yılın 12 ayında farklı lezzetleri yakalamak mümkün. Kullanımı son derece kolay ve güvenli olan Torque Pro2000 ile kıymanın yanı sıra sosis, sucuk, içli köfte, domates ve biber salçası da hazırlayabilirsiniz.

Fakir Hausgerate’nin üstün Alman teknolojisi ve yenilikçi yaklaşımıyla ürettiği küçük ev aletleri mutfaklar için pratik çözümler sunuyor. Hazır ürünlere şüphe ile bakılan günümüzde evinizde sağlıklı kıymalar hazırlamak için tasarlanan Torque Pro2000 Et Kıyma Makinası yardımcı aparatlarıyla dikkat çekiyor. 2000 wattlık kilitleme gücü ve dakikada 3 kg et çekme kapasitesi ile son derece fonksiyonel olan Torque Pro2000, ikisi yuvarlak, biri üçgen üç ayrı paslanmaz çelik kıyma diskiyle istenilen kalınlıkta kıyma hazırlanmasına ve evde kebap keyfi yaşanmasına olanak sağlıyor.

Metal dişli sistemi ve paslanmaz çelik bıçakları sayesinde uzun ömürlü kullanım imkânı sunan Torque Pro2000 Et Kıyma Makinası metalik görünümüyle de fark oluşturuyor. Kaymaz tabanı ve kolay kilitleme mandalı sayesinde dengeli ve güvenli bir kullanım sağlayan makinanın kıyma diskinde kalan etler ise çift taraflı silindirleriyle temizleme aparatı sayesinde kolayca çıkarılıyor. Torque Pro2000’in iki farklı hız ayarı ve yiyecek tepsisi kullanımı son derece kolaylaştırıyor.

OKU ➤  Jambonlu Fırın Patates

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir