Ana Sayfa » Haber Turu » Kurban Bayramı’nda Etler, Arnica Grande İle Çekiliyor

Kurban Bayramı’nda Etler, Arnica Grande İle Çekiliyor


Kurban Bayramı’nda etinizi evinizde Arnica Promeat Grande ile çekin… Kendi mutfağınızda kıymanızı kolaylıkla hazırlayabilmeniz için ev tipi et kıyma makinesi geliştiren Arnica Promeat Grande, kurban bayramında mutfakların en değerli yardımcısı oluyor.

Teknolojisi, sağlamlığı ve kalitesi ile tanınan Küçük Elektrikli Ev Aletleri markası Arnica’nın ev tipi kıyma makinesi Promeat Grande, mutfaklarda sağlıklı yemekler hazırlamaya fırsat veriyor… Kıymadan sosise, sucuktan içli köfteye birçok et ürününü en hijyenik şekilde hazırlayan Promeat Grande, tüketicilere kendi mutfaklarında etlerini sağlıkla tüketme fırsatı sunuyor.

Sağlıksız koşullarda bekletilen ve satışa sunulan etler kendimizin ve çevremizdekilerin sağlığını sürekli tehdit etmekte. Özellikle kıyma bekletildiği takdirde hızla bakteri üretebiliyor, bu da tüketiciyi et tüketiminden uzaklaştırıyor. Tüketim eğilimlerini göz önüne alarak ürün gamını geliştiren Arnica, et tüketimindeki bu hassas noktaları düşünerek Ev Tipi Et Kıyma Makinesi üretti.

Mutfaklarda kendine yer açan Promeat Grande ’nın her ayrıntısı da en ince noktasına kadar düşünülmüş. Promeat Grande, paslanmaz çelik kıyıcı silindirleri, paslanmaz bıçağı, içli köfte aparatı, sosis sucuk hunisi, geniş tepsi gibi aksesuarlarıyla dikkat çekiyor.

Arnica Promeat ile evde salça yapmak da çok kolay!

Hazır gıdalar sağlığımız her geçen gün daha çok tehdit ederken, evlerde hazırlanan pişen yemekler de artmaya başladı. Arnica Promeat, at ve kıymanın yanı sıra, Türk mutfağının vazgeçilmezlerinden salça ve kışlık domates hazırlığı için de hanımların en büyük yardımcısı. Değişen başlıkları sayesinde artık evde salça ve kışlık domates hazırlamak da çok kolay.

OKU ➤  UNO Türkiye’de Bir İlk: Premium Çok Tahıllı Tortilla İle Sağlık ve Lezzet Bir Arada

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir