Ana Sayfa » Haber Turu » En Tatlı Bayramlar İçin ”Vakko Chocolate”

En Tatlı Bayramlar İçin ”Vakko Chocolate”

Puan ver

vakkoTürkiye’de kendi ismiyle çikolata üreten tek moda markası olan Vakko; en lezzetli çikolataları Vakko’ya özel sunumları ile hazırlıyor.

Dünyanın en iyi İsviçre çikolatası esas alınarak hazırlanan ve tüm özel günler için en iyi hediye seçenekleri arasında yer alan Vakko Chocolate; Ramazan Bayramı’nı, benzersiz lezzetleri ve şık sunumları ile karşılıyor.

Artık bir klasik haline gelen Superfine ve Extrafine’in yanı sıra Vakko çikolatası ile buluşarak benzersiz bir lezzete dönüşen Hurmalı ve Kestaneli, gelenekselliği Vakko ile yeniden tanımlayan Türk Lokumu gibi birbirinden özel yirmi bir seçenek, Vakko Chocolate’ın Ramazan Bayramı için sunduğu lezzetler arasında yer alıyor.

Üstelik Vakko Chocolate’ın bu çok özel lezzetleri, Dünya Çikolata Günü olan 7 Temmuz tarihinde, yüzde 25 indirimli sunulacak. Çikolatanın 465.yılına özel bu fırsat, kurumsal satın almalarda da geçerli olacak.

Sevdikleriniz ile Bayram sevincini, Vakko Chocolate’ın eşsiz sunumu ile hazırlanan lezzetli Vakko çikolatalarıyla paylaşmanız dileği ile.

OKU ➤  Bayramın Lezzetli Meleği, "Melek Pilavı"

Tavsiye

Şeker Bayramında Sağlığınızın Tadı Kaçmasın!

Şeker Bayramında Sağlığınızın Tadı Kaçmasın!

Puan ver Şeker Bayramında Sağlığınızın Tadı Kaçmasın! Ramazan Bayramında en çok karşılaşılan klinik vakaların başında, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz