Ana Sayfa » Haber Turu » En Tatlı Bayramlar İçin ”Vakko Chocolate”

En Tatlı Bayramlar İçin ”Vakko Chocolate”

vakkoTürkiye’de kendi ismiyle çikolata üreten tek moda markası olan Vakko; en lezzetli çikolataları Vakko’ya özel sunumları ile hazırlıyor.

Dünyanın en iyi İsviçre çikolatası esas alınarak hazırlanan ve tüm özel günler için en iyi hediye seçenekleri arasında yer alan Vakko Chocolate; Ramazan Bayramı’nı, benzersiz lezzetleri ve şık sunumları ile karşılıyor.

Artık bir klasik haline gelen Superfine ve Extrafine’in yanı sıra Vakko çikolatası ile buluşarak benzersiz bir lezzete dönüşen Hurmalı ve Kestaneli, gelenekselliği Vakko ile yeniden tanımlayan Türk Lokumu gibi birbirinden özel yirmi bir seçenek, Vakko Chocolate’ın Ramazan Bayramı için sunduğu lezzetler arasında yer alıyor.

Üstelik Vakko Chocolate’ın bu çok özel lezzetleri, Dünya Çikolata Günü olan 7 Temmuz tarihinde, yüzde 25 indirimli sunulacak. Çikolatanın 465.yılına özel bu fırsat, kurumsal satın almalarda da geçerli olacak.

Sevdikleriniz ile Bayram sevincini, Vakko Chocolate’ın eşsiz sunumu ile hazırlanan lezzetli Vakko çikolatalarıyla paylaşmanız dileği ile.

OKU ➤  Antep Fıstığı ve Çikolatanın Muhteşem Uyumu: MiLanGo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir