Ana Sayfa » Haber Turu » E.C.A. Titiz ile Temizliğe Açık Olun

E.C.A. Titiz ile Temizliğe Açık Olun

ecaE.C.A., teknoloji ve estetiği buluşturduğu panel radyatörlerinde yeni satışa sunduğu ‘Titiz’ teknolojisi ile fark oluşturuyor.

Panel radyatörlerde standart bir özellik olarak sunulan E.C.A. Titiz’in kolay açılıp kapanabilen kapağı sayesinde radyatör içlerinin temizliği artık sorun olmaktan çıkıyor. Toz tutmayı zorlaştıran yapısı ise daha iyi hava akışı sağlayarak hijyenik ve sağlıklı bir ortam oluşmasını sağlıyor.

Elginkan Topluluğu çatısı altında 30 yılı aşkın süredir ısıtma sistemleri sektöründe faaliyet gösteren E.C.A., panel radyatörlerini Titiz teknolojisi ile yeniledi. Kolayca takılıp çıkarılabilen kapağı sayesinde radyatör temizliği derdine son verecek olan E.C.A.’nın yeni Titiz teknolojisi damla şeklindeki ızgara formu sayesinde ısı transferlerini arttırarak enerji maliyetlerinde maksimum tasarruf sağlıyor. Dayanıklı yapısı ile uzun ömürlü bir kullanım sunan E.C.A. Titiz, optimum kanat dizaynı sayesinde de düzgün hava akışı sağlanmasına yardımcı oluyor. E.C.A. Titiz’in dairesel fin formu ve kolay açılabilen yapısı ise sağlıklı ve hijyenik bir ortam sunuyor.

Temizlenemeyen radyatörlerin içerisinde biriken toz tabakası ısı kaybının yanı sıra tozlarla birlikte bulunan bakterilerin havaya yayılmasına neden oluyor. Mevcut radyatörlerin bir uzman tarafından sökülerek temizlenebiliyor olması ve bunun da radyatörü deformasyona uğratması göz önüne alınarak tasarlanan E.C.A. Titiz, E.C.A.’nın tüm panel radyatörlerinde standart olarak yer alıyor.

Panel radyatör pazarının lider oyuncusu E.C.A., 1 yıl süren hazırlık aşamasının ardından üretime başladığı E.C.A. Titiz ile pazar araştırmalarında sıklıkla karşılaşılan radyatör temizliği derdine son veriyor.

OKU ➤  Doğru Beslenerek Yazı Rahat Geçirmek Mümkün

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir