Ana Sayfa » Haber Turu » En özel anneler en özel hediye

En özel anneler en özel hediye

Puan ver


Yeniliklerin öncüsü Tefal’in yeni tava serisi Tefal Ceramique Induction, özel formüllü seramik kaplaması, mükemmel ısı dağılımı sağlayan alüminyum tabanı ve kolay temizlenme özellikleriyle, annelerin mutfaklardaki yeni gözdesi olacak.

Tefal’in yeni tava serisi Tefal Ceramique Induction, benzersiz özelikleriyle mükemmel lezzetlerin kolayca yapılmasını sağlıyor. Tefal Ceramique Induction serisinin özel formüllü iç ve dış seramik kaplaması, üstün bir performans sağlıyor. Isıyı mükemmel şekilde dağıtan alüminyum taban ise en güzel lezzetleri pişirmeyi mümkün kılıyor.

İndüksiyonlu ocaklarda da kullanıma uygun olan Tefal Ceramique Induction, seramik malzemesinin sağladığı direnç ile çizilmelere daha dayanıklı olup kolayca temizleniyor. Üstün teknolojisi sayesinde Tefal Ceramique Induction serisi yüksek sıcaklık gerektiren pişirme şekillerinde mükemmel sonuçlar veriyor.

Yeni Tefal Ceramique Induction, tüm annelerin mükemmel yemekleri çok daha kolay ve lezzetli yapmalarını sağlayacak.

OKU ➤  Buğday Risotto

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Puan ver Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi Ercan Yıldız, mutfakta …

Bir Yorum

  1. Merhaba bu ürün normal ateşli Ocaklarda da kullanılabilir mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz