Ana Sayfa » Haber Turu » Biscolata’ya Altın Effie Ödülü

Biscolata’ya Altın Effie Ödülü

Puan ver


Biscolata, bu yıl beşincisi düzenlenen ve kampanyaların strateji, uygulama ve sonuçlarının değerlendirildiği  Effie Türkiye Reklam Etkinliği Ödülleri’nde ‘En Başarılı Lansman’ kategorisinde Altın Effie ödülünü kazandı.

Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneğinin EffieWorldwide Inc. işbirliği ile bu yıl 5.’si düzenlenen Effie Türkiye Reklam Etkinliği Ödülleri kapsamında, Biscolata ses getiren lansman kampanyasıyla ‘En Başaralı Lansman’ kategorisinde Altın Effie almaya hak kazandı. Effie Türkiye Reklam Etkinliği Ödülleri’nde ön elemelerin ardından 51 kampanyaya ödül verildi.

Starz Sütlü, Stix, Mood, Pia, Starz Bitter, Starz Mocha ve son olarak Choco Chips reklamları ile ses getiren Biscolata’nın başarılı reklam filmleri Proximity tarafından hazırlandı. Lansman kampanyasının her projesi özellikle kadınlar arasında fenomen haline gelirken, sosyal medyada da yankı uyandırdı.

OKU ➤  Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Puan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz