Ana Sayfa » Haber Turu » Emsan Çelik Tencereler Yıllara Meydan Okuyor

Emsan Çelik Tencereler Yıllara Meydan Okuyor

emsanÇelik tencere deyince akla ilk gelen marka olan Emsan’ın ısıyı hapseden özel tabanı ile düşük ısıda bile yüksek performans gösteren Aragon Çelik Tencere Seti, cam kapaklı tasarımıyla hem şık hem sağlıklı kullanım imkanı da sunuyor.

Tencere çeşidi ne kadar fazla olursa olsun çelik tencere her kadın için vazgeçilmezdir. Kolay kullanımı, sağlıklı pişirme özelliği ve her çeşit yemeği rahatlıkla pişirmeyi sağlayan yapısıyla çelik tencereler uzun yıllar kullanılabiliyor. Sağlıklı yemek pişirmek isteyenlerin tercihi Emsan, Aragon Çelik Tencere Seti’nin ısıyı uzun süre içine hapseden enerji kapsül tabanı sayesinde düşük ısıda bile yemek pişirmek kolay hale geliyor. Geniş iç hacmi ve seviye göstergesi ile yemek pişirirken ölçünüz kaçmayacak. Fırına rahatlıkla girebilen Aragon Tencere ile sağlıklı yemekler pişirmek çok kolay.

Emsan Aragon Tencere Seti, cam kapaklı şık tasarımının yanı sıra ergonomik sapları sayesinde kolay kullanım imkanı sunuyor. Paslanmaz çelik gövdesi ve darbelere karşı dayanıklı kapağıyla Aragon Çelik Tencere Seti’ni mutfaklarınızda senelerce gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bulaşık makinesinde yıkanabilen Aragon Çelik Tencereler, son teknoloji indüksiyon ocaklarda da yüksek kullanım performansı sağlar. Sade ve gold renk seçeneğine sahip Emsan Aragon Çelik Tencere Seti ile yemek pişirmeyi keyfe dönüştürün.

OKU ➤  Peynirli Poğaça Tarifi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir