Ana Sayfa » Haber Turu » Emsan Çağla Serisiyle kısa sürede daha lezzetli yemekler

Emsan Çağla Serisiyle kısa sürede daha lezzetli yemekler


Mutfakların köklü markası Emsan’ın yepyeni çelik tencere seti Çağla; ısıyı eşit miktarda dağıtan özel tabanı ve estetik formuyla mutfaklardaki yerini alıyor.

Emsan Çağla çelik tencere seti, indüksiyonlu ocaklarda da rahatlıkla kullanılabilen ve ısıyı eşit miktarda dağıtan özel tabanı ile yemeklerinizin daha kolay pişmesini sağlıyor. Özel tabanı sayesinde ısı kaybı yaşanmıyor. Yemekleriniz kısa sürede hazırlanarak enerji tasarrufu da sağlıyor.

FONKSİYONEL ÖZELLİKLERİYLE KADINLARIN EN BÜYÜK YARDIMCISI

1973’ten günümüze mutfakların vazgeçilmezi olan Emsan, her geçen gün yeni ürünleriyle fark oluşturmaya devam ediyor. Emsan Çağla serisinin yuvarlak hatları annelerinizin kullandığı tencereleri anımsatıyor. Çağla çelik tencere setinin cam kapağının etrafını saran metal detaylar darbelere karşı dayanıklı. Çağla çelik tencere setinin özel tasarlanmış kulpları, ısınmayı önlerken tencereyi kolayca tutmanızı sağlıyor.

Emsan Çağla çelik tencere setinin iç tarafında bulunan litre göstergesi yemek yaparken ölçüm kolaylığı sağlıyor. 8 parçadan oluşan tencere seti kadınların en büyük yardımcısı olacak.

OKU ➤  Çeşme Enginarı Dolması

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir