Ana Sayfa » Haber Turu » Sofranıza romantik ama çok şık bir ambiyans kazandırmak ister misiniz?

Sofranıza romantik ama çok şık bir ambiyans kazandırmak ister misiniz?


Porselen Sepeti’nde satışa sunulan Zeugma serisi yemek takımlarıyla masalarınızı şenlendirmek artık çok kolay. Zeugma serisi yemek takımları, Porselen Sepeti’nden vereceğiniz siparişle kapınıza kadar teslim ediliyor ve sofra keyfinizi romantik ve göz alıcı bir atmosfere taşıyor. 

Porselen Sepeti’nde her sofraya ve her zevke uygun yemek takımlarını bulmak mümkün. Tek yapmanız gereken Porselen Sepeti’ni tıklayıp birbirinden zarif onlarca model arasından istediğinizi seçmek.

Zeugma serisi de sofralarınızı aydınlığa kavuşturacak yemek takımı modellerinden biri. Desenleriyle göz alıcı, tasarımlarıyla da oldukça romantik. 6 kişilik 24 parça, 12 kişilik 48 parça ve 12 kişilik 85 parça seçenekleriyle Porselen Sepeti’nde satışa sunulan Zeugma serisi yemek takımları, yemek keyfinize zarafet getirirken sofradaki damak zevkiniz, göz estetiği ile zenginleşecek. Muhteşem Zeugma yemek takımlarına şu linklerden bir tıkla ulaşılabilir:

OKU ➤  Sütün nimetleri…

Tavsiye

10 yaş daha genç gözükebilirsiniz..!

10 yaş daha genç gözükebilirsiniz..!  Tüm dünyanın genç ve sağlıklı kalmanın peşinde koştuğu bir gerçek. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz