Ana Sayfa » Sağlık » Doygun Ekmekli Sandviçlerle Formunuzu Koruyun

Doygun Ekmekli Sandviçlerle Formunuzu Koruyun

1162Sağlıklı ve katkısız ürünleriyle sofralarınıza lezzet katan Doygun Ekmek’in tam tahıllı ekmekleriyle ister ana ister ara öğünleriniz için doyurucu ve besleyici sandviçler hazırlayarak keyfinizi katlayabilir, formunuzu koruyabilirsiniz. Belki yan yana getirmeyi hiç düşünmediğiniz malzemelerle sevdiklerinize ve kendinize, sağlıklı ve tadı damağınızda kalacak sandviçler yapabilirsiniz. Doygun’un Tam Tahıllı Ekmek Ailesi kolayca hazırlayabileceğiniz sandviçlerin en yakın dostu…

Doygun’un tam buğday, çavdar ya da çok tahıllı ekmeklerinin içinde bir araya getirebileceğiniz ton balığı, peynir ve kekiğin uyumunu tadabilir, tavuk etini ister keçi peyniri, sarı biber ve yeşillikle ister kurutulmuş domates, kekik ve yine peynirle kullanarak keyifli sandviçler hazırlayabilirsiniz. Yeni tatları denemeyi seviyorsanız Doygun Tam Tahıllı Ekmeğinizin arasına pesto sos sürüp dil peyniri, avokado ve ıspanak ile yapacağınız sıcak sandviçinizi keşfedebilirsiniz. Geleneksel tatlardan hoşlanıyorsanız köftenize tam tahıllı ekmek içi ve kabak ilave ederek sağlıkla lezzeti buluşturabilir, arasına domates sos süreceğiniz ve soğan halkası koyacağınız köfteli sandviçinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Sandviçlerinizi üçgen, kare veya bir kalıp yardımıyla yuvarlak keserek pratik ama bir o kadar da iştah açıcı sandviçler tasarlayabilirsiniz. Doygun Ekmek’in bloğu tambugday.com’un tarifler bölümünden size daha fazla fikir verecek çeşitlere ulaşmak mümkün.

Her damak zevkine ve her bütçeye uygun lezzetler sunan Doygun Tam Tahıllı Ekmek Ailesi düşük yağ içeriyor ve tokluk hissini arttırıyor. Yoğun tahıl sevenler için Türkiye’nin ilk ambalajlı katkısız ekmeği olan Doygun Tam Buğday ve Tam Çavdarlı, hafif ve yumuşak lezzetleri sevenler içinse Doygun Soft Tam Buğday, Soft Tam Çavdarlı ve Çok Tahıllı ekmekler birebir. Dost Tam Buğdaylı, Dost Çok Tahıllı ve Dost Köy Ekmeği ise ismi gibi sağlığınıza ve bütçenize dost.

Doygun Tam Tahıllı Ekmek Ailesi kolesterolü düşürmeye, obeziteyi önlemeye, kalp ve damar sağlığının korunmasına yardım ediyor. Bağışıklık sistemini güçlendiren ve bağırsak hareketlerini hızlandıran yüksek lifli ve sindirimi kolay Doygun Tam Tahıllı Ekmekler, kanser ve şeker hastalığı riskini azaltıyor.

OKU ➤  Beslenme Çantalarının Besleyici Lezzetleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir