Ana Sayfa » Haber Turu » Yepyeni Bir Lezzet Hikayesi Maxx Royal Chocolaterie

Yepyeni Bir Lezzet Hikayesi Maxx Royal Chocolaterie


Maxx Royal’in tatlı bir davetle konuklarını büyüleyen pastanesi Le Melange’da yer alan ve şeflerin çok özel tarifleriyle en üst düzey Callebaut çikolatalarını birleştirerek damaklara sunduğu birbirinden lezzetli çikolataları, artık yepyeni bir markayla kendi hikâyesini yaşıyor.

Maxx Royal Chocolaterie, dünyanın bütün lezzetlerini ziyaret ederek oluşturduğu Türkiye’nin en özel çikolata çeşitlerini Maxx Royal’deki özel standında konuklarının beğenisine sunuyor. Yapım aşamalarını izleyerek bu sıra dışı deneyime ortak olabileceğiniz Maxx Royal Chocolaterie’de sunulan 44 ayrı çeşit çikolatanın yanı sıra; sıcak ve soğuk çikolatalı içecekler, çikolata fondü çeşitleri, frappe çeşitleri, çikolata makaron , pralin çeşitleri ve çikolatalı pasta ile özenle hazırlanmış kahveler, tutku dolu bir lezzet yolculuğunun her biri unutulmaz manzaralara açılan farklı durakları gibi.

Çikolata tutkunu ve  çikolata ile ilgili  bilgi  sahibi  olmak isteyen Maxx Royal misafirlerine haftanın belirli günlerinde profesyonel ekip tarafından  gerçek  çikolatanın yapım aşamalarıyla ilgili eğitimlerde verilecek.

Bu benzersiz lezzet duraklarının tadı damağınızda kaldığında ise, Maxx Royal Chocolaterie’den en sevdiğiniz çikolataları satın alabilir ve sevdiklerinizi de Maxx Royal’in benzersiz dünyasıyla tanıştırabilirsiniz.

OKU ➤  Saray’dan açlığınızı bastıracak yeni tat: Holey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir