Ana Sayfa » Haber Turu » Simit Sarayı ’ndan Sandviç Keyfi

Simit Sarayı ’ndan Sandviç Keyfi


Lezzetinden ödün vermeden yenilikleriyle ürün yelpazesini geliştirerek hem damaklara hem gözlere hitap eden Simit Sarayı, sandviç seçeneleriyle sabahtan akşama gün boyu yemek molalarına lezzet katıyor.

Türkiye genelinde yaygın mağazaları ile lezzetli anların vazgeçilmez adresi Simit Sarayı, geniş ürün yelpazesiyle her saati bir lezzet şölenine dönüştürüyor. Her gün bol ürün şeçeneğini, kişiye özel hizmetlerini, benzersiz tatlarını ve yüksek kalite anlayışını lezzet tutkunlarıyla buluşturan, sandviç menüsündeki alternatifiyle de gözdolduran Simit Sarayı, lezzet severler için vazgeçilmez adres.

İştah açan ve taptaze ürünleriyle gün boyu keyif anlarını taçlandıran, şık ve ev sıcaklığındaki dekorasyonuyla da dikkat çeken Simit Sarayı, sandviç alternatifleriyle de iştah kabartıyor.  Simit Sarayı’nın menüsünde bulunan, açma sandviçten kaşarlı-salamlı bagete, mozzarella paniniden simit sandviçe, paniminiden mix sandviçe, üçgenviçten ekmek üstünde eritme peynirle tatlanan peynirli ve sucuklu tosta kadar farklı tatlardaki seçenekler, her zevke ve her damak zevkine hitap ediyor.

OKU ➤  Emsan Fit Tencere, Hem Sağlıklı Hem Pratik

Tavsiye

Zeytinyağından sonra sofralık zeytin ihracatı da artışa geçti

Zeytinyağından Sonra Sofralık Zeytin İhracatı da Artışa Geçti

Zeytinyağından sonra sofralık zeytin ihracatı da artışa geçti Zeytinyağının ihracat rekorları kırdığı 2017/18 sezonunda, Zeytin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir