Ana Sayfa » Haber Turu » Dilek’ten Doğal Dağ Salebi

Dilek’ten Doğal Dağ Salebi

Puan ver


Soğuk kış günlerinde içinizi tatlı bir lezzetle ısıtmak ister misiniz? Dilek Cafe&Restaurant, Maraş’ın en nadide orkide tohumları seçilerek yapılan doğal dağ salebi ile soğuk kış günlerinde bağışıklığınızı korumaya destek oluyor.

Salep, Anadolu’da eski çağlardan bugüne kadar şifa niyetine tüketilen ve özellikle kış aylarının en çok tercih edilen lezzetlerinden biri olarak bilinir. Dilek Cafe&Restaurant’ın %100 doğal ve mandıra sütünden yapılan dağ salebi hazmı kolaylaştırıp, sindirimi düzenlemeye yardımcı oluyor. Öksürük, bronşit ve dolaşım yolları rahatsızlıkları gibi durumlarda da etkili olan salep, aynı zamanda kalbi güçlendiriyor ve zihnin çalışma gücünü artırıyor.

Soğuk kış günlerine sımsıcak bir lezzet katan Dilek, sohbetleri tamamlayacak sağlıklı bir formülle salep geleneğine ayrıcalık katıyor. Öğle yemeği üzeri ya da iş sonrası, en yakın Dilek Cafe&Restaurant’ta, içinizi ısıtmak için bir fincan sıcak salep sizi bekliyor.

OKU ➤  Reis Sağlıklı Beslenmeye Davet Ediyor…

Tavsiye

Limonun en serin hali: Konsantre Limonata

Limonun en serin hali: Konsantre Limonata

Puan ver Limonun en serin hali: Konsantre Limonata Yaz aylarının en serinletici içeceklerinden limonatanın konsantre …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz