Ana Sayfa » Haber Turu » Devrimsel Smart Speed Teknolojisi İle Güç, Parmağınızın Ucunda

Devrimsel Smart Speed Teknolojisi İle Güç, Parmağınızın Ucunda

Puan ver


Braun “MQ775 Patisserie Blendır Seti” ile zahmetsizce pratik yemek yapmayı keşfedin. Tek tuşla tüm hızlara ulaşabileceğiniz Smart Speed teknolojisi ile tek elle tam kontrol sağlayacaksınız.

Küçük ev aletlerinde yaptığı yenilikler ve sunduğu pratik çözümlerle dikkatleri üzerine çeken Braun Multiquick 7 El Blendır Serisi’nin yeni ürünü Braun MQ775 Patisserie mutfakların baş tacı oluyor. Üstün Alman teknolojisi ışığında geliştirilen ürün, bir devrim olarak nitelendirilen Smart Speed özelliği ile mutfakta geçirdiğiniz süreyi en aza indirgeyerek zamanı size hediye ediyor.
Smart Speed Teknolojisi ile tasarlanan Braun MQ775 Patisserie, tek elle zahmetsizce yemek yapmanızı sağlıyor. Devrim niteliğindeki bu yeni teknoloji sayesinde tuşa ne kadar basılırsa o kadar fazla güç alınıyor. Örneğin; maydanoz, dereotu vb. bitkiler 5 saniyede; kuruyemişler 8 saniyede; havuç, salatalık vb. sebze ve meyveler 7 saniyede; et 10 saniyede ve sert peynirler ise 15 saniyede doğranıyor. Braun MQ775 Patisserie’nin daha rahat ve kolay kullanım için hız tuşu daha büyük ve tutma gövdesi yumuşak materyalden üretiliyor ve çocuk güvenlik kilidi de bulunuyor. Elinizden bıraktıktan 2 saniye sonra otomatik olarak devreye giren tuş kilidi sayesinde istem dışı tüm kullanımlar engellenmiş oluyor.

OKU ➤  Barbeküde Üstün Performans Weber’den

Tavsiye

İstanbul Buram Buram Kahve Kokacak

İstanbul Buram Buram Kahve Kokacak

Puan ver İstanbul Kahve Festivali, dördüncü yılını kutluyor. Birbirinden farklı kahve tatlarının yanı sıra, kahve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz