Ana Sayfa » Haber Turu » De’longhi’den Dört Mevsim Izgara Keyfi

De’longhi’den Dört Mevsim Izgara Keyfi


Ünlü İtalyan markası De’Longhi, yepyeni elektrikli ızgarasını görücüye çıkarıyor. De’Longhi elektrikli ızgara ile sağlıklı ve lezzetli yiyecekleri zahmetsizce hazırlayacaksınız.

Sevdiklerinizle birlikte en keyif aldığınız ve hafta sonlarının vazgeçilmezi olan aktivelerden biri de ızgara yapmak. Izgara keyfini her ortamda ve her koşulda kolaylıkla yaşamak isteyenlerin kurtarıcısı ise elektrikli ızgaralar. De’Longhi’nin yeni elektrikli ızgarası ile mutfakta, balkonda, bahçede dumansız ve kokusuz ızgara yapmanın rahatlığına varabilir, dört mevsim mangal keyfini yaşayabilirsiniz.

De’Longhi, elektrikli ızgarası ile lezzetten ödün vermeden ızgara yapmanın en kolay yolunu sunuyor. Tüm yüzeyi döküm ızgara olan De’Longhi BG500 elektrikli ızgara, 2/3 tırtıklı – 1/3 düz pişirme plakası ile farklı malzemeleri aynı anda hazırlama olanağı sağlıyor. Yağ toplama bölmesi sayesinde de rahatlıkla temizlenebiliyor.

De’Longhi’nin yepyeni elektrikli ızgarası ile koku, duman ve ateş yakmak gibi zahmetlere girmeden yiyeceklerinizi sağlıkla pişirebilir, sevdiklerinizle evde mangal keyfinin tadını çıkartabilirsiniz.

OKU ➤  Pastırmalı Mücver Krep

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir