Ana Sayfa » Haber Turu » Danette’den, eğlenceli ve sağlıklı yepyeni bir atıştırmalık: Danette 2’lim

Danette’den, eğlenceli ve sağlıklı yepyeni bir atıştırmalık: Danette 2’lim

Puan ver


Muhteşem çikolata lezzeti ve sütün enfes birleşiminden oluşan Danette 2’lim, yeni tüp formatıyla, çocuklara ve büyüklere eğlenceli atıştırmalık keyfi sunuyor.

Danette ailesinin yeni üyesi olan Danette 2’lim iki lezzeti bir arada sunarak çocukların ve büyüklerin favori sağlıklı atıştırmalığı olmaya aday. Hem muhteşem çikolata tadını hem de taze süt lezzetini bir arada deneyimlemek isteyenler, Danette 2’lim ile bu ikili lezzetin tadını çıkarıyorlar.

Üstelik yeni tüp formatında sunulan Danette 2’lim, hem eğlence, lezzet ve sağlığı bir araya getiriyor hem de canınız ne zaman isterse kaşığa ihtiyaç duymadan kolaylıkla tüketilebiliyor.

Danone Türkiye tarafından geliştirilen ve dünyada ilk defa, sadece Türkiye’de satışa sunulan Danette 2’lim, tüm çocukların çok sevdiği taze süt ve çikolatalı puding lezzetiyle sağlığı bir araya getiriyor.

“Çikolatadan vazgeçmem” diyenlere ise tekli Danette Çikolatalı tüpler 25 Krş fiyatı ile kolaylıkla alınabilecek, hem sağlıklı, hem de eğlenceli bir lezzet sunuyor.

OKU ➤  Fırında Mini Baget Ekmekler

Tavsiye

Dost sohbetinden sofralara gelen lezzet…

Puan ver Dost sohbetinden sofralara gelen lezzet… Osmanlı Saray Kadayıfı, önceleri aile ve özel günlerde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz