Ana Sayfa » Haber Turu » Cheesecake Lezzeti Artık Yanı Başınızda

Cheesecake Lezzeti Artık Yanı Başınızda

bienTürkiye’yi ‘ilk’lerle tanıştıran Bien, kruvasanın ardından sevilen lezzet cheesecake’i dünyada ilk kez paketleyerek pazara sundu. Artık canınız tatlı bir mola çektiğinde bir dilim Bien Cheesecake yanı başınızda.

Kruvasan lansmanının ardından Bien, Türkiye’yi ilklerle tanıştırmaya devam ediyor. Tatlıdan vazgeçemeyenlerin beğenilen lezzeti cheesecake dünyada ilk kez paketlendi. Canınız tatlı bir mola çektiğinde, Bien Cheesecake’in doyurucu ve ferahlatıcı lezzeti istediğiniz zaman, istediğiniz yerde yanınızda.

“Cheesecake olsa da yesem” demeyin, çantanızda taşıyın. Gerçek gurme lezzeti Bien Cheesecake; sokakta, trafikte, ofiste, okulda yanınızda olsun. Dopdolu limonlu kreması, doyurucu lezzeti ve pratik ambalajıyla bir dilim Bien Cheesecake, size benzersiz bir gurme deneyimi yaşatsın.

Geçmişten Günümüze Cheesecake Keyfi

Cheesecake’in ortaya çıkışı bundan 4000 yıl öncesine Antik Yunan dönemine dayanıyor. Oradan Roma’ya, Avrupa’ya ve Amerika’ya uzun bir serüven yaşıyor. Bu serüvende birçok ünlü isim ve tatlı meraklıları tarafından tarifi geliştiriliyor ve bugünkü sevdiğimiz kıvamına ulaşıyor. İşte binlerce yıldır insanları mutlu eden ve büyük emeklerle geliştirilen bu lezzet, şimdi Bien Cheesecake ile size çantanızda taşıyabileceğiniz kadar yakın.

OKU ➤  Tefal ActiFry İle Balık Kızartmalar Artık Çok Daha Hafif Ve Sağlıklı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir