Ana Sayfa » Haber Turu » Bursa Kebap Evi’nden Eşsiz Lezzet; Uludağ Tatlısı

Bursa Kebap Evi’nden Eşsiz Lezzet; Uludağ Tatlısı

uludag_tatlısıTürkiye’de İskender denince akla ilk gelen marka olma yolunda hızla ilerleyen Bursa Kebap Evi, eşsiz lezzetlerini ziyaretçilerinin beğenisine sunmaya devam ediyor. Bursa’nın gözbebeği Uludağ’dan ilham alınarak hazırlanan “Uludağ Tatlısı” enfes bir yemeğin ardından tatlı severlerle buluşuyor.

Bursa Kebap Evi’nin yepyeni lezzeti “Uludağ Tatlısı” tatlı severlerden tam not alıyor. Bursa’nın vazgeçilmez lezzeti kestane şekeri ve şerbetinin, İtalyan usulü şanti ve sıcak çikolatanın inanılmaz uyumuyla hazırlanan “Uludağ Tatlısı” damaklarda unutulmayacak bir iz bırakıyor.

Kestane Şekerinin Vazgeçilmez Lezzeti

Uludağ Tatlısı’nın hazırlanışında Kastamonu dağlarından özenle toplanan ve geleneksel yöntemler kullanılarak şeker haline getirilen kestaneler tercih ediliyor. Servis sırasında ise İtalyan usulü hazırlanan özel şanti ve ağızlarda adeta bir şölen yaşatan sıcak çikolata ile zenginleştirilen Bursa Kebap Evi’nin eşsiz lezzetinin servisinde ise Maraş’ın özel lezzeti sade dondurma ile ikram ediliyor.

Yediden yetmişe herkesin damak zevkine uygun farklı alternatifler sunan Bursa Kebap Evi’nin tadına doyulmaz yeni lezzeti Uludağ Tatlısı tüm Bursa Kebap Evi şubelerinde tatlı severlerle buluşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir