Ana Sayfa » Haber Turu » Dondurma İsteyenlere Yeni Algida Maraş Usulü Dövme Dondurma

Dondurma İsteyenlere Yeni Algida Maraş Usulü Dövme Dondurma

dondurmaAlgida Maraş Usulü Dövme Dondurma, Türkiye’nin geleneksel lezzeti dövme dondurmayı milyonlarla buluşturmaya devam ediyor.

Yenilenen tadıyla Algida Maraş Usulü Dövme Dondurma, nefis sütlü lezzeti ile bu yılın vazgeçilmezleri arasında yer alırken, yeni paketi ve uzayan kıvamı ile göze, yoğun lezzeti ile damaklara hitap ediyor.

Algida Maraş Usulü Dövme Dondurma, Türk damak tadının vazgeçilmezi olan bu geleneksel lezzeti evlerinize taşırken, adıyla olduğu kadar tadıyla da farkını ortaya koyuyor. Daha ilk kaşıkta uzayan yoğun kıvamı ile göze, nefis sütlü lezzeti ve salep tadıyla damağa hitap ederek geleneksel dondurma ziyafetini zirveye taşıyor. Geleneksel dondurma severlere Algida’nın yenilenen lezzeti Algida Maraş Usulü Dövme Dondurma, 3 farklı lezzetle tüketiciyle buluşuyor. Hem kendini hem de sevdiklerini evlerinde dondurma yemenin gerçek keyfi ile buluşturmak isteyenler için Algida Maraş Usulü Dövme Dondurma serisinde sade, sade-antep fıstıklı ve sade-çikolatalı olmak üzere 3 yeni lezzet bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir