Ana Sayfa » Haber Turu » Hero Baby Sütlü Muhallebiyi Çikolata Lezzetiyle Buluşturdu

Hero Baby Sütlü Muhallebiyi Çikolata Lezzetiyle Buluşturdu

heroBebeklerin Yiyebileceği Çikolata Lezzeti Artık Hero Baby Kavanozlarında

Hero Baby, bebekler için Türkiye’nin ilk çikolatalı sütlü muhallebisini üretti. Gün içerisinde bebeği için lezzetli ara öğün arayan anneler, Hero Baby Çikolatalı Sütlü Muhallebi’yi 1 yaşından büyük bebeklerine güvenle yedirebilirler 

Dünyanın önde gelen bebek maması üreticisi Hero Baby, bebek beslenmesindeki çeşitliliğini artırarak Türkiye’nin ilk çikolatalı kavanoz mamasını geliştirdi. Hero Baby Çikolatalı Sütlü Muhallebi 1 yaşından büyük bebeklere hafif bir tatlı alternatifi sunuyor.

60’ın üzerinde farklı ürünü ile bebeklerin sağlıklı ve doğal beslenmesine yardımcı olmayı hedefleyen Hero Baby, çikolatalı sütlü muhallebisini Türk Gıda Kodeksi Bebek ve Küçük Çocuk Ek Gıdası Tebliği’ne uygun olarak üretti.

Annelerin elinden yeni tarifler

Kıvamı özel olarak ayarlanmış ve bebeklerin damak tadına uygun tariflerle hazırlanan Hero Baby Çikolatalı Sütlü Muhallebi hiçbir koruyucu katkı maddesi içermez. Annelerin yaptığı konserveler gibi, hava almadan özel vakum teknolojisiyle kapatılır. Böylece besin değerini ve lezzetini raf ömrünün sonuna kadar korur.

Bebeklerin severek yiyeceği Hero Baby Çikolatalı Sütlü Muhallebi ile anneler ister bebeklerinin yaş günü pastalarında isterlerse bisküvi ekleyerek tatlı öğünleri için yeni tarifler oluşturabilirler.

Üretim kalitesini BRC sertifikasıyla taçlandırdı

Bebeğiniz için ‘kaliteli ve güvenli gıda’ anlayışıyla uluslararası standartlarda üretim tesislerine sahip Hero Baby, sahip olduğu uluslararası sertifikalara BRC Gıda sertifikasını da ekleyerek, kaliteli üretim anlayışını bir kez daha taçlandırdı.

1998’de kurulan İngiliz Perakendeciler Konsorsiyumu tarafından oluşturulmuş gıda güvenliği standartları bütünü olan ve uluslararası düzeyde kabul gören BRC Gıda (British Retailer Consortium) sertifikası bu alanda en prestijli sertifika olarak kabul ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir