Ana Sayfa » Haber Turu » Bosch Ankastre Fırınla Yaza Uygun Lezzetleri Hazırlamak Çok Kolay

Bosch Ankastre Fırınla Yaza Uygun Lezzetleri Hazırlamak Çok Kolay


Bosch Ev Aletleri, uzun ve keyifli sohbetlere ev sahipliği yapan yaz sofralarını donatacak hafif lezzetleri, pratik bir şekilde hazırlayabilmek için yeni teknolojiler geliştiriyor. Modern tasarımıyla mutfaklara şıklık katan Bosch HBN539E3T Ankastre Fırın’da hazırlanan yiyecekler, tam kıvamında pişiyor ve lezzetle yeniyor.

Doğa dostu teknolojileriyle enerji ve su tasarrufu sağlayan, doğal kaynakları koruyarak gelecek nesilleri düşünürken aynı zamanda hayatı kolaylaştıran Bosch Ev Aletleri’nin sunduğu HBN539E3T Ankastre Fırın ile hazırlanan yiyecekler, tam kıvamında pişiyor ve lezzetle yeniyor.

Uzun ve keyifli sohbetlere ev sahipliği yapan yaz sofralarını donatan hafif lezzetler, bu sayede pratik bir şekilde hazırlanabiliyor. Modern tasarımıyla mutfaklara şıklık katan Bosch HBN539E3T Ankastre Fırın, A enerji sınıfından %20 daha fazla enerji tasarruflu olma özelliğiyle aile bütçesine katkıda bulunuyor.

Toplam 8 pişirme programı ile mükemmel pişirme sağlıyor. 3D Hotair üç boyutlu ısıtma sistemi sayesinde, fırın içindeki hava dolaşımını her kata eşit oranda ve mükemmel şekilde dağıtılıyor; kullanıcıya, fırın içinde aynı anda birden fazla tepsiyi kullanma imkânı veriliyor. Katalitik temizleme sistemi ile, hem fırın içi kolay temizleniyor hem de pişen yemeğin kokusu önemli ölçüde azaltılıyor. Bosch HBN539E3T Ankastre Fırın, güçlü fırın içi aydınlatması ile yemeğin hangi aşamada olduğunun kolayca kontrol edilmesine imkân veriyor.

OKU ➤  Fırında Köfteli Güveç

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir