Ana Sayfa » Haber Turu » Bodrum, Pioppo Gelato’yla Serinleyecek

Bodrum, Pioppo Gelato’yla Serinleyecek

Pioppo-Gelato-BodrumEv yapımı İtalyan dondurmaları ve tatlılarıyla sevenlerine lezzet şöleni yaşatan, ünlülerin uğrak noktası Pioppo Gelato Bodrum’da sezonu açtı.

Yalıkavak Palmarina Yat Limanı’nın gözde mekanı, yenilenen muhteşem tatları ve 40 çeşit özel dondurmasıyla bu yaz da serinlemek isteyenlerin favori adresi olacak.

İtalyan şeflerin elinden muhteşem dondurmalar, taptaze meyvelerden buz gibi sorbeler, Tiramisu’dan Profiterol’e, Waffle’dan Cheesecake’e, İtalyan yorumuyla leziz tatlılar Yalıkavak Palmarina’nın şık dondurmacısı Pioppo Gelato’da misafirlerini bekliyor. Mönüsü yenilenen ve 40 farklı dondurma çeşidiyle sezona hızlı giren Pioppo Gelato’da tüm lezzetler günlük olarak taptaze ürünlerle hazırlanıyor. Ünlü dondurma markası yaz sıcağında dondurma özlemi çekenler için, her gün farklı bir lezzet hazırlayarak da konuklarını şımartıyor.

Kurduğu “dükkan içinde üretim” konseptiyle dikkat çeken Pioppo Gelato, Bodrum ve çevresinde yetişen en taze meyveleri, Belçika’nın kakaosunu ve Brezilya’nın vanilya kökünü kullanarak muhteşem tatlara imza atıyor.

Bodrum yarımadasının bu benzersiz lezzet durağında ayrıca bu sezon için hazırlanmış yeni lezzetler de sizi bekliyor. Alkolsüz Mojito’lu, Ice Tea Şeftalili, Pioppo-GelatoAnanaslı, Fındıklı Nutellalı, Karamellolu ve Stracciatella peyniriyle hazırlanmış özel, günlük ve taze dondurmalar fark oluşturuyor. Pioppo Gelato’dan özel sipariş vermek isteyenler “Kendi dondurmanı kendi yap” mottosu çerçevesinde özel dondurma talebinde bulunabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir