Ana Sayfa » Haber Turu » Binbirçiçek İle Ballı Tarifler workshopları başlıyor

Binbirçiçek İle Ballı Tarifler workshopları başlıyor

Puan ver


Doğadaki binbir çeşit çiçeğin kokusunu ve lezzetini sofralara taşıyan Binbirçiçek, EKS Mutfak Akademisi’nin bal sponsoru oldu. Bu kapsamda marifetli eller EKS Mutfak Akademisi’nde Birbirçiçek balları ile hünerlerini sergileyecek.

Binbirçiçek ve EKS Mutfak Akademisi İşbirliği kapsamında ayrıca “Binbirçiçek İle Ballı Tarifler” workshop’ları düzenleniyor. Workshop’larda katılımcılar, EKS Mutfak Akademisi’nin ünlü şeflerinin yönetiminde birbirinden lezzetli ballı yemek tarifleri öğrenip, birlikte hazırlayacak. 3 saat sürecek olan workshoplarda ballı limonlu Akdeniz pilicinden ballı kimyonlu havuç çorbasına kadar birbirinden lezzetli yemekler yapılacak.

DOĞADAN GELEN LEZZETİN ADI: BİNBİRÇİÇEK

Altıparmak Gıda bünyesinde yıllardır tüketicisine doğal ve saf balı sunan Binbirçiçek, her bir kavanozunda doğadan gelen lezzeti bal severler ile paylaşıyor. Binbirçiçek süzme çiçek balları ağırlıklı olarak Orta ve Doğu Anadolu’nun kır çiçeklerinden; çam balları ise ağırlıklı olarak Köyceğiz ve Marmaris yörelerinden özenle derleniyor.

OKU ➤  Cem Zuchex Fuarı’nda yeni ürünlerini sergiledi

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Puan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz