Ana Sayfa » Haber Turu » Sılverlıne mutfaktaki alışkanlıklarınızı değiştiriyor

Sılverlıne mutfaktaki alışkanlıklarınızı değiştiriyor

Sılverlıne mutfaktaki alışkanlıklarınızı değiştiriyor
Puan ver


Farklı tasarımları ile mutfağınızın havasını değiştiren Silverline, yeni davlumbaz modeli Downdraft ile mutfaklara farklı bir bakış açısı getiriyor.

Tasarımı ve teknolojiyi bir arada sunan Silverline, yeni nesil davlumbazı Downdraft ile davlumbaz tasarım ve yerleşimine farklı bir anlayış getiriyor. Mutfaklarda alışık olduğumuz ocak üstü davlumbaz kullanımı yerine ocak arkası veya ocak yanına yerleştirilen Downdraft davlumbaz, mutfaklarda yeni bir dönem başlatıyor. Kapalı konumdayken sadece zarif kontrol panelinin gözüktüğü ve modern tasarımı ile dikkat çeken Silverline Downdraft davlumbaz tezgah içine gömülü duruşu ile de yer kaplamıyor.

Havalandırma istenildiği zaman ürün üzerinde bulunan lift tuşuna basılması ile ürün konsolunun yukarı doğru açılması sağlanıyor ve emiş kanalları devreye girerek mutfakta istenmeyen kokuların oluşması önleniyor. 20 cm ile 35 cm arasındaki yükseklikte, tüm emiş deliklerini açılması ile çalışan Downdraft davlumbaz, güçlü emiş motoru sayesinde benzersiz bir çekim sağlıyor. Yerleşimdeki farklı konumu sayesinde buhar ve kokuların pişme esnasında emilmesini sağlayarak enerji tasarrufunda bulunan Downdraft davlumbazlar verimlilikleri ile diğer davlumbaz türlerinden ayrılıyor. Büyük mekanlar ve ada mutfaklar için benzersiz bir seçenek olarak tasarlanan Downdraft davlumbaz ile mutfaklarınızda kokudan iz kalmıyor.

 

 

OKU ➤  Her Mevsim Sevilen Tat Balık

Tavsiye

Parmesanlı Grissini

Parmesanlı Grissini

Parmesanlı Grissini5 (100%) 2 Oy Parmesanlı Grissini (2 Tepsi İçin)   Malzemeler: 3 su bardağı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz