Ana Sayfa » Haber Turu » Beta Tea Earl Grey İle Benzersiz Çay Keyfi

Beta Tea Earl Grey İle Benzersiz Çay Keyfi


Dünya çay sektöründe yirmi beş yıldır sahip olduğu köklü tecrübesiyle birbirinden özel çayları tiryakileri ile buluşturan Beta GIDA, damaklarda lezzet fırtınası estiren ”Beta Tea Earl Grey” ile çay keyfinize keyif katıyor. 

1987 yılından beri Türkiye’ ye ithal çayı getiren ilk firma olarak bilinen  Beta Tea, Türk tüketicisini yıllardır farklı ve kaliteli damak tatları ile tanıştırmaya devam ediyor. Bergamut aromasının damaklarda lezzet fırtınası estirdiği “Beta Tea Earl Grey” i Türkiye pazarına getiren Beta Gıda, sektöründe lider bir dünya markası olarak hızlı adımlar ile ilerliyor.

Bergamut aromasının çayla buluşan lezzet hikayesini “Beta Tea Earl Grey”  den dinleyin

Adını, 19. yüzyılda köklü ve soylu bir İngiliz ailesinin üyesi olan Kont Charles Grey’ den alan “Earl Grey” aroması, çay yapımında dünya genelinde en fazla tüketilen bergamot yağından elde ediliyor. Aynı zamanda bir İngiliz asalet ünvanı olarak  kullanılan “Earl” sıfatı, “Earl Grey” çeşidini çayların kontu olarak konumlandırıyor. Beta Gıda’ ın özel harmanları ile yorumlanan “Beta Tea Earl Grey”, kendine has koyu dem rengi, sert ve buruk tadı, özel bergamut aroması ve mükemmel kokusuyla geleneksel damak zevkinize uygun, eşsiz bir lezzet sunuyor. “Beta Tea Earl Grey” in karton ve metal ambalaj sunumlarının yanında demlik ve bardak poşet çay seçenekleri ile günün her saatinde bergamut lezzetinin  maksimum keyfini yaşayabilirsiniz…

OKU ➤  Körpe Sebzeli Pirinç Salatası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir