Ana Sayfa » Haber Turu » BergHOFF mutfak ürünleri ile tasarım elinizin altında

BergHOFF mutfak ürünleri ile tasarım elinizin altında

Puan ver


BergHOFF Neo 5 katlı Tencere Serisi, yiyeceklerin fazla pişip besin değerini kaybetmelerine engel olan buhar valfi ile yemeklerinizin daha sağlıklı pişmesini sağlıyor.

Tencereyi mühürleyen kapak sayesinde, yemeğiniz doğal aromasını kaybetmeden lezzetli pişiyor. Neo 5 katlı Tencere Serisi, yiyeceklerinizin yağ emilimini azaltma özelliği ile de ödülünün hakkını veriyor.

Tasarım ödüllü BergHOFF Duo, Tuz ve Karabiber Değirmeni,  tane tuz ve karabiberi en doğal şekliyle öğüterek yemeklere lezzet katıyor. Tuz ve karabiberi tek bir değirmende buluşturan Duo Tuzluk ve Karabiberlik, sağa çevrildiğinde karabiberi, sola çevrildiğinde tuzu öğütüyor. Sağlıklı materyallerden üretilmesi ve pratik oluşu ile bayanların ilgisini üzerine çeken Duo Tuz ve Karabiber Değirmenin gövdesi paslanmaz çelik ve transparan akrilikden oluşuyor.

BergHOFF Bistro Bıçak Seti ile tasarım elinizin altında. Mutfaklar için tasarım harikası ürünler hazırlayan BergHOFF, Bistro Bıçak Seti ile mutfaklara keskin bir kolaylık getiriyor. Bistro Bıçak Seti, etten sebzeye, meyveden ekmeğe kadar her türlü kesim işleminde mutfaktaki en iyi yardımcınız. Bistro bıçak setinin, keskin ağzı, sapından bıçağına kadar tek bir parçadan oluşması ve yiyeceklerin kalıntılarının girebilecekleri girintiler olmaması nedeniyle mikrop barındırmaması en değerli özellikleri arasında yer alıyor. Ergonomik tasarımı, mükemmel kavrama özelliği ve dengesi ile size güvenli bir kullanım da sağlayan set ile tüm besinleri kesmek, doğramak ve soymak çok kolay olacak. Estetik tasarımı ile göz dolduran BergHOFF Bistro Bıçak Seti, 1’er adet şef bıçağı, ekmek bıçağı, çok amaçlı bıçak, kemik sıyırma bıçağı, santoku bıçağı, et bıçağı, soyma bıçağı ve bıçakları yerleştirebileceğiniz şık görünümlü ahşap bir blokdan oluşuyor.

OKU ➤  Siemens ankastre ile siyahın asaleti mutfağınızda

Tavsiye

Diyetlerde Yapılan En Büyük 5 Hata

Diyetlerde Yapılan En Büyük 5 Hata

Puan ver DİYETLERDE YAPILAN EN BÜYÜK 5 HATA Uzman Diyetisyen Çağatay Köşkeroğlu, yaklaşan bahar ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz