Ana Sayfa » Haber Turu » Becel, Arda Türkmen İle Yemek Yarışması Düzenliyor

Becel, Arda Türkmen İle Yemek Yarışması Düzenliyor

becelBecel, ünlü şef Arda Türkmen ile yeni bir işbirliğine imza atıyor. Becel, yeni dijital projesiyle tüketicileri sanal alemde yemek yarışmasına davet ediyor. Yarışmayı kazananlar sürpriz hediyeler kazanma fırsatı yakalayacak.

Becel’in Arda Türkmen işbirliğiyle online adresi ardailebecelmutfagi.com üzerinden gerçekleştireceği yeni dijital yemek yarışmasında katılımcılar hem çok keyifli ve bilgilendirici bir deneyim yaşıyor hem de sürpriz hediyeler kazanıyor. Katılımcılar online sitesine girerek seçecekleri yemeğin tarifini Arda’yı en doğru şekilde yönlendirerek yapmaya çalışacak. 3 aşamadan oluşan bu yarışmada, tüm aşamaları tamamlayarak seçtiği yemekleri tarifine en uygun şekilde hazırlayan katılımcılar yarışmayı kazanacak. Katılımcılar diledikleri kadar yarışıp daha yüksek puan alarak yarışmanın kazananı olma şanslarını da arttıracak.

4 hafta boyunca devam edecek projede katılımcılar bir yandan yaptıkları yemeğin püf noktalarını öğrenirken aynı zamanda da Becel Tereyağı Keyfi ile yapılacak yeni ve hafif lezzetleri keşfedecek. Bunun yanısıra, 4 hafta sonunda 3 şanslı kişi Arda ile birlikte yemek yapma keyfine erişecek.

OKU ➤  Seyidoğlu ile Lokum Gibi Tatlı Sohbetler

Tavsiye

Ramazan ayında sağlıklı bir oruç için sağlıklı beslenme gerekli...

BAYRAM SOFRALARINDA SERİNLETİCİ TATLARA YER VERİN

BAYRAM SOFRALARINDA SERİNLETİCİ TATLARA YER VERİN Ramazan ayının sonlarına yaklaşılan bu günlerde bayram menüleri şimdiden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir