Ana Sayfa » Haber Turu » Banvit’ten anneler için pratik, çocuklar için sağlıklı lezzetler!

Banvit’ten anneler için pratik, çocuklar için sağlıklı lezzetler!

Puan ver


Banvit, çocuklarına hem pratik hem de daha sağlıklı yemek seçenekleri sunmak isteyen tüm anneleri katkısız lezzetlerini denemeye davet ediyor.

Annelerin en zorlandığı konulardan birisi de şüphesiz çocuklarının beslenmesi. Günümüz şartlarında özellikle büyük kentlerimizdeki çalışan anneler için durum daha da zorlaşıyor, çünkü mutfağa ayrılabilen zaman değişen yaşam koşulları nedeniyle giderek daha da azalıyor. İşte bu noktada Banvit, annelere ihtiyaç duydukları ve gönül rahatlığıyla çocuklarına yedirebilecekleri lezzet alternatifleri sunuyor.

Yumurta, süt tozu, baharatlar, tatlı kırmızıbiber, zerdeçal, kereviz, maydanoz gibi ev mutfaklarında sıkça tüketilen malzemeler kullanarak hazırlanan; Piliç Nuget, Piliç Schnitzel, Piliç Cordon Bleu, Piliç Çıtır Burger, Piliç Bandırma Köfte, Piliç Kasap Köfte, Piliç Kadınbudu, Piliç Misket Köfte, Dana Kuru Köfte, Dana Hamburger, Piliç Acılı Kebap, Piliç Urfa Kebap, Gözleme, Yayla Soslu Kalça Kuşbaşı ürünleriyle Banvit, anneler için pratik, çocuklar için sağlıklı lezzet alternatifleri sunuyor.

Banvit, ürünlerinin geleneksel lezzetini değiştirmeden, doğal ve sağlıklı lezzetlere ulaştırmak için ‘Katkısız Lezzetleri’nden bir gıda katkı
maddesi olan Mono Sodyum Glutamat (MSG)’ı ve Türk Gıda Kodeksi – Gıda Katkı Maddeleri Yönetmeliği’nde tanımlanan “E” kodlu gıda katkı maddelerini tamamen çıkartmıştır.

OKU ➤  Lezzetli Etin Sırrı, Tavada Saklı!

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Puan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz