Ana Sayfa » Haber Turu » Babalar Profilo’nun tost makinesini çok sevecek!

Babalar Profilo’nun tost makinesini çok sevecek!

Babalar Profilo’nun tost makinesini çok sevecek!
Puan ver


Babalar Günü’nün en güzel hediyesini arayanlar, ideal seçenekleri yine Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nde buluyor. Profilo TTM 7620 V tost makinesi babaları bir gün değil her gün mutlu edecek bir hediye önerisi.  

Profilo’nun 1800 watt gücündeki tost makinesi, ızgara ve sıcak tutma amaçlı, alt üst ısıtmalı 310×220 mm ebatlarında geniş bir pişirme alanına sahip. Tost makinesinin yapışmaz, çıkarılabilir ve kolay temizlenebilir plakaları tost, sandviç hazırlamanın yanı sıra ve her türlü ızgara işleminin zahmetsizce yapabilmesine olanak tanıyor. Bu sayede babalar evde yalnız kaldıklarında ya da çocuklarına hızlı ve pratik yemek hazırlamak istediklerinde Profilo tost makinesinin hünerlerinden faydalanabiliyor.

Siyah tasarımıyla en cool babanın bile kullanmadan edemeyeceği Profilo tost makinesi şık, paslanmaz çelik gövdesi ve  yağ akıtma kanallı ızgara plakaları ile rahatlık sunuyor.  Makinenin 180 derece açılabilir özellikli kapağı sayesinde ızgara olarakta kullanılabilen tost makinesi  pratik yemek hazırlamayı keyfe dönüştürüyor.

Dikey pozisyonda saklanma özelliği ile tost makinesi her tip mutfakta da kolaylıkla saklanabiliyor.

OKU ➤  Weber Q200 İle Pratik Barbekünün Tadını Çıkarın

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu KekPuan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir