Ana Sayfa » Haber Turu » Ramazan pideleri Bosch mutfak makinesinde hazırlanıyor

Ramazan pideleri Bosch mutfak makinesinde hazırlanıyor


Bir Ramazan klasiği olan iftar sofralarının vazgeçilmezi sıcacık Ramazan pidesi, dinamik MultiMotion Drive üç boyutlu karıştırma sistemine, geniş yoğruma kabına ve özel uçlara sahip olan Bosch MUM54420 mutfak makinesinde kolayca hazırlanıyor.

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünkü değil, gelecekteki yaşamımızı da iyileştiren teknolojiler sunan Bosch Ev Aletleri, “artık, Ramazan pidesi kuyrukları, fırınlarda değil, evinizin mutfağında oluşacak” diyor ve Ramazan pidesini kendi hazırlamak isteyenlere Bosch MUM54420 mutfak makinesini öneriyor.

ÜÇ BOYUTLU KARIŞTIRMA SİSTEMİ SAYESİNDE RAMAZAN PİDESİ İDEAL KIVAMINDA

Bosch MUM54420 mutfak makinesinin 3.9 litre kapasiteli paslanmaz çelikten oldukça geniş karıştırma kabı bulunuyor. 900 Watt’lık maksimum motor gücüne sahip Bosch MUM54420, dinamik MultiMotion Drive üç boyutlu karıştırma sistemi ile pidenin tam kıvamında yoğrulmasını sağlıyor. Bu sistem sayesinde makinenin yoğurma uçları kabın her köşesine kolayca ulaşabiliyor, böylece tüm malzemelerin eşit şekilde karışmasını sağlıyor. Bosch mutfak makinesinde ideal kıvamında yoğrulan Ramazan pideniz, evdeki fırında mükemmel bir şekilde pişiyor. 7 farklı kullanım ayarına sahip olan Bosch mutfak makinesi, interaktif yemek tarifleri DVD’si ile birlikte Ramazan boyunca iftar ve sahur sofraları için hazırlanan sağlıklı, lezzetli yemeklere ilham kaynağı oluyor.

OKU ➤  Ramazan Öncesi Tansiyonunuzu Kontrol Altına Alın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir