Ana Sayfa » Haber Turu » Arzum Provita Max Blender Seti İle Vitaminler Koruma Altında

Arzum Provita Max Blender Seti İle Vitaminler Koruma Altında

Arzum-Provita-Max-Blender-SetiGıda hazırlamada pazar lideri Arzum’un yeni inovatif ürünü Provita Max Blender Seti, vitamin dostu bıçak teknolojisiyle sebze, meyve ve yiyecekleri en sağlıklı haliyle sunuyor. Tasarım ve şıklığı ile göz dolduran Provita Max Blender Seti, özel tasarlanmış tırtıklı zirkonyum bıçağı sayesinde standart bıçaklara göre besinlerin vitaminlerini yüzde 47 daha fazla koruyor.

Arzum’un yeni ürünü Provita Max Blender Seti, vitamin dostu bıçak teknolojisiyle sebze, meyve ve yiyecekleri en sağlıklı haliyle sunuyor. Uluslararası laboratuvarlar tarafından yapılan test sonuçlarına göre Provita Max Blender Seti, özel tasarlanmış tırtıklı zirkonyum bıçağı sayesinde standart bıçaklara göre besinlerin vitaminlerini yüzde 47 daha fazla koruyor. Üstelik sertleştirilmiş malzemeden üretilen dayanıklı bıçağıyla keskinliğini kaybetmeden mutfağınızın başköşesinde uzun süre yer alıyor.

Arzum Provita Max Blender Seti pratikliğiyle mutfakta geçirilen zamanı kısaltıyor. Blender ve çırpıcı başlığı, doğrayıcı haznesi, rendeleme ve dilimleme özelliğiyle 5 fonksiyonu bir arada sunuyor. Turbo fonksiyonu bulunan Arzum Provita Max, yüksek performansıyla kesme, çırpma, doğrama, rendeleme işlemlerini kısa sürede hallediyor.

Dar mutfak tezgahlarında Provita Max, deneyimini yaşamak isteyenler içinse Provita Mini Set, alternatifi bulunuyor. Arzum Provita, blender, çırpıcı başlığı ve 700ml kapasiteli doğrayıcı haznesiyle 3 ürünü bir arada sunuyor.

OKU ➤  Mozarellalı ve Fesleğenli Fırın Makarna 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir