Ana Sayfa » Haber Turu » Altın Meyveler yeni ambalajlarında

Altın Meyveler yeni ambalajlarında


Kuruyemiş sektöründeki yeniliklerin adresi Papağan Kuruyemiş, sağlığımız için altın değerindeki ürünlerden oluşan “Altın Meyveler” serisinin paketlerini hem daha kullanışlı hale getirdi hem de daha keyifli bir görsellik kazandırdı. Sürekli tazelik için zipli şekilde sunulan paketlerin ön yüzüne tüketicilerin doğru bilgilendirilmesi amacıyla belirgin şekilde tüm ürünlerin besin değerleri yerleştirildi.

Papağan Kuruyemiş’in ilk kez 2011 yılında piyasaya sunduğu “Altın Meyveler” serisi, günümüzde “sağlıklı atıştırmalık” yaklaşımının en doğru adresi haline geldi. Tamamen doğal yöntemlerle hazırlanan, herhangi katkı maddesi içermeyen kuru meyveler ve çiğ ürünlerin yer aldığı bu seri; doğru, dengeli ve sağlıklı beslenmeye özen gösterenlerin ya da küçük açlıklara doğal çare arayanların ideal çözümü oldu.

Değişen tüketici talepleri doğrultusunda yenilendi

Papağan Kuruyemiş, şimdi tüketicilerden de gelen öneriler doğrultusunda Altın Meyveler serisinin ambalajlarını yeniledi. Tasarımı ve görselliği değiştirilen ambalajlar, paketler açıldıktan sonra da ürünlerin tazeliğini muhafaza edilebilmesi için zipli hale getirildi. Sağlıklı ve dengeli beslenme konusunda duyarlı tüketicilerin doğru bilgilendirilmesi amacıyla da ürünlerin besin değerleri, paketlerin ön yüzüne görünür ve belirgin şekilde yerleştirildi. Paketlerde uygulanan yeni görsellik, Altın Meyveler’in doğallığını, lezzetini ve kalitesini daha güçlü vurgulamak üzere tasarlandı.

İdeal ara öğünler

Altın Meyveler’de kuru erik, kuru üzüm, çekirdekli siyah üzüm, badem, ceviz, gün kurusu kayısı ve kuru kayısı çeşitleri olmak üzere toplam 7 ürün yer alıyor. Kurutulmuş meyveler tamamen doğal yöntemlerle hazırlanıyor. Seride yer alan badem ve ceviz de çiğ haliyle sunuluyor. Gün içi atıştırmalıklar için iyi bir alternatif oluşturan Altın Meyveler, ayrıca formunu korumak isteyenlerin özen gösterdiği ara öğünler için de lezzetli birer seçenek oluşturuyor.

Papağan Kuruyemiş Altın Meyveler, Türkiye’nin önde gelen perakende noktalarında, ulusal ve yerel marketlerde, ürün çeşidine göre 110 ile 180 gram arasında değişen gramajlarda tüketicilerin dikkatine sunuluyor.

OKU ➤  Dünya ‘Türk şalgamı’nı tatmaya geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir