Ana Sayfa » Haber Turu » Akel Elektrikli Ev Aletleri, Çin’e gidiyor

Akel Elektrikli Ev Aletleri, Çin’e gidiyor


Akel Elektrikli Ev Aletleri, mutfakta hayatı kolaylaştıran ürünleriyle bu yıl 114’üncüsü düzenlenen Çin İhraç Ürünleri Fuarı’na katılıyor. Akel, fuarda davul fırının yanı sıra elektrikli ocak, ızgara ve pizza tavasının da aralarında bulunduğu geniş ürün yelpazesiyle farkını ortaya koymaya hazırlanıyor.

Akel Elektrikli Ev Aletleri, estetik, kalite ve tasarımı buluşturduğu ürünlerini bu yıl 114’üncüsü düzenlenen Çin İhraç Ürünleri Fuarı’nda sergileyecek.  15-19 Ekim tarihleri arasında Çin’in Guangzhou şehrinde düzenlenecek olan fuarda Akel, elektrikli ızgara, barbekü, davul fırın, midi fırın, ocak, kavurma sacı ve pizza tavasının da aralarında bulunduğu 40 değişik ürününü sergileyecek. Yurtdışında düzenlenen fuarların yeni pazarlara açılmak ve iş bağlantısı sağlamak açısından fırsat oluşturduğunu söyleyen Akel Elektrikli Ev Aletleri Genel Müdür Yardımcısı Yaşar Gümüşoluk, “Çin’in üretim gücü tüm dünyada kabul gördüğünden Türkiye’ye gelmeyi düşünmeyen alıcılar Çin’e muhakkak uğruyor. Bu nedenle Çin, bizim için farklı pazar açılımlarına fırsat oluyor.  Ayrıca mevcut pazarlarımızda da müşteri ilişkilerimizi pekiştiriyoruz. Kanton Fuarı olarak da bilinen Çin İhraç Ürünleri Fuarı sektör açısından gerçekten ciddi iş ortamı sunuyor” dedi.

Kiev’de ürünlerini sergileyecek

Mutfakta hayatı kolaylaştıran ürünlerini bu ayın sonunda Ukrayna’nın başkenti Kiev’de düzenlenecek olan Türk Ürünleri Fuarı’nda da
sergileyeceklerini belirten Yaşar Gümüşoluk,  “Fuara geniş bir ürün yelpazesiyle katılıyoruz. Ukrayna Türk Ürünleri Fuarı’nda en çok Balık Izgara’nın ilgi görmesini bekliyoruz. Elektrikli ocağımızın yanı sıra barbekü ve ızgaramızın da aralarında bulunduğu çeşitli ürünlerimizi fuarda tanıtacağız” diye konuştu. Ukrayna ile daha kapsamlı iş hacmi oluşturmayı hedeflediklerini ifade eden Gümüşoluk, “Bu ülkedeki dağınık ve küçük müşteri yapısını distribütörlüğe çevirmeyi ve daha organize olmayı planlıyoruz” açıklamasında bulundu.

OKU ➤  Puratos'dan Dünyada Bir İlk: Ekşi Hamur Kütüphanesi

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir