Ana Sayfa » Haber Turu » Doğa, Uluslararası İnteraktif Medya Ödülleri’nde sınıfının en iyisi seçildi!

Doğa, Uluslararası İnteraktif Medya Ödülleri’nde sınıfının en iyisi seçildi!


Bitki çayı ve esmer şeker kategorisinde faaliyet gösteren Doğa, kullanıcılarına farklı bir deneyim sunan web sitesiyle dünyanın en prestijli interaktif medya ödüllerinden birinin sahibi oldu.

www.doga.com Uluslararası İnteraktif Medya Ödülleri’nde beslenme ve sağlık kategorisinde “Sınıfının En İyisi” seçildi.

“Sadece iyi şeyler” sloganıyla tüketicilerine bitki çayı ve esmer şeker kategorilerinde farklı ürünler sunan Doğa, web sitesiyle de farkını ortaya koyuyor.

Her yıl Eylül ayında düzenlenen dünyanın en prestijli interaktif medya ödüllerinden İnteraktif Medya Ödülleri’nde beslenme ve sağlık kategorisinde “Sınıfının En İyisi” ödülüne layık görülen doga.com farklı tasarımı ve kullanıcı kolaylığı ile beğeni topladı.

Dünya’nın birçok yerinden katılımcıların olduğu ve profesyoneller tarafından kabul görmüş İnteraktif Medya Ödülleri (IMA) 2006 yılından beri İnteraktif Medya Konseyi (IMC) tarafından veriliyor.

Bu yıl 7.’si düzenlenen ödül töreninde markaların web siteleri tasarım, içerik, pratiklik, fonksiyonellik, kullanıcı dostu olma gibi kriterler açısından değerlendiriliyor. Konsey tarafından dünyadaki en iyi uygulamaları belirlemek amacıyla düzenlenen İnteraktif Medya Ödülleri kapsamında eğitimden e-ticarete, eğlenceden finansa, sağlıktan haberciliğe kadar farklı kategorilerde web siteleri değerlendiriliyor

“Sadece iyi şeyler” sloganıyla yola çıkan Doğa, doğallık ve sadelikle hazırladığı sitesinde; kullanıcıların hoş vakit geçirebileceği, aradığı bilgilere ulaşabileceği, farklı tasarımı ve gelişmiş yazılım teknikleriyle desteklenmiş inovatif bir yaklaşım sunuyor.

OKU ➤  Akyürek, 2015’te 250 Milyon Fincan Kahve İçirecek!

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir