Ana Sayfa » Haber Turu » Zesty Grill Tava İle Yemekler Fırından Çıkmış Gibi

Zesty Grill Tava İle Yemekler Fırından Çıkmış Gibi

Zesty-Grill-TavaZamanı kısıtlı olup, hem sağlıklı hem de lezzetli yemek pişirmek isteyenlere Emsan büyük kolaylık sunuyor. Zesty Double Grill Tava’nın alüminyum kaplama iç yüzeyi ve ocak üstünde kolay kullanımı sayesinde yemekleriniz fırın yemeği gibi lezzetli olacak.

Mutfakta az vakitte harikalar oluşturmak isteyenler için en güzel çözüm Emsan’dan . Emsan Zesty Double Grill Tava’nın sızdırmaz conta ve yağın altta toplanmasını sağlayan perfore iç yüzeyi sayesinde sevdiklerinize sağlıklı yemekler pişirmek artık daha kolay hale geliyor.

Birbirinden ayrılma özelliği sayesinde farklı derinliğe sahip 2 tava seçeneğiyle Zesty Double Grill Tava lezzetli et yemeklerini yağ kullanmadan pişirmenizi sağlıyor.  Yağın altta toplanmasını sağlayan perfore iç yüzeye sahip ocak üstünde kullanılabilen Zesty Double Grill Tava ile yemekler fırında pişmiş gibi lezzetli ve sağlıklı olacak.

OKU ➤  Cezvede Türk kahveli Sıcak Kek

Tavsiye

Organik gıdada şampiyon yumurta

Boğaziçi Üniversitesi Analitik ve İçgörü Araştırma Merkezi (AIM), Türkiye’de organik gıda sektörünü masaya yatırdı. Merkezin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir