Ana Sayfa » Haber Turu » Yudum, Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması’nın Gerçek Yıldızı Oldu

Yudum, Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması’nın Gerçek Yıldızı Oldu


Yudum Zeytinyağı, moda tasarımcısı Ümit Ünal’ın özel tasarımıyla sınırlı sayıda üretilen ince ve zarif şişesiyle “Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması”nda iki büyük ödülün birden sahibi oldu.

Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen ‘Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması’nda Türkiye’nin lider sıvı yağ üreticisi Yudum Gıda, ünlü moda tasarımcısı Ümit Ünal’ın özel olarak tasarladığı Yudum Zeytinyağı şişesiyle, “Gıda Kategorisi Altın Ödülü’nü ” ve gecenin büyük ödülü olan “Altın Ambalaj” ödülünü alarak gecenin yıldızı oldu. Ümit Ünal tasarımlı Yudum Zeytinyağı şişesi 12 farklı kategoride toplam 203 ambalaj arasından değerlendirildi.

Yarışmaya başvuran 203 ambalaj arasından 93 ambalaj “Yetkinlik 2013” ödülüne layık görüldü. Yetkinlik 2013 ödülüne layık görülen ambalajlar arasından yapılan değerlendirmede her bir kategorinin altın, gümüş ve bronz ödüllerini kazananlar düzenlenen ödül gecesinde açıklandı.

Türkiye’nin lider sıvı yağ üreticisi Yudum’un yenilikçi yaklaşımı ile Ümit Ünal’ın keramik ve toprağın dokusunu cama aktardığı özel tasarım zeytinyağı şişesi, Gıda Kategorisinde Altın Ödül’ü ve gecenin sonunda da Büyük Ödül olan Altın Ambalaj Ödülü’nü de alarak gecenin en başarılı markası oldu.

Büyük Ödül Yudum’un

“Yemeğine gençlik kat” sloganıyla hafif tadı ve gurme lezzetiyle sofralarımızda yer alan Yudum Zeytinyağı, ünlü moda tasarımcısı Ümit
Ünal’ın tasarladığı özel şişe ile Ambalaj Ay Yıldızları yarışmasında gıda kategorisinde altın ödülü almaya hak kazanırken; ürünlerde kullanılan ambalajların özgün tasarımı ve tasarımın ürüne kazandırdığı katma değer gibi kriterler göz önünde bulundurularak ‘Büyük Ödül’ü kazanmaya layık görüldü.

OKU ➤  En Güzeli Benim Tarifim – Yaz Sofrası Yarışması'nın Kazananları Belli Oldu

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi Ercan Yıldız, mutfakta sizi asla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir