Ana Sayfa » Haber Turu » Yiyecek Yemek Bulamadılar, Meal Box’ı Kurdular

Yiyecek Yemek Bulamadılar, Meal Box’ı Kurdular


İstanbul’da istedikleri gibi yemek hizmeti bulma konusunda sıkıntı çeken, çalışan, bekar ve şehirli 3 iş adamı; Cüneyt Gürbüz, Murat Demirhan ve Bülent Demirhan, bu doğrultuda çıktıkları yolda en lezzetli ve güvenilir alternatifi yaptılar.

Evde yemek yapmayı bilmeyen ya da tercih etmeyenlerin eve sipariş verme seçeneklerinde ise aradıkları lezzet, sunum ve servisi bulamayışlarından şikayetçi olan 3 deneyimli isim, bu noktada yalnız olmadıklarını ve çevrelerindeki pek çok kişinin aynı durumda olduğunu fark ettiklerinde Meal Box’ı kurmaya karar verdiler. Meal Box kurucuları, restoran kalitesindeki yemekleri, tüketicilerin istedikleri her yere özel bir sunumla taşımayı hedefliyorlar.

Taze ve gurme lezzet kutusunun arkasındaki güçlü kadro

Meal Box, “En özel lezzetleri, en kaliteli ve güvenli şekilde üretmek ve tüketicilerine en keyifli formda sunmak” anlayışıyla yemek dünyasının önde gelen isimleri ve en iyi firmalarıyla birlikte çalışıyor.

Meal Box’ın taze, katkısız, doğal, damak tadınıza uygun lezzetli mi lezzetli menüsü ve yemek reçeteleri; İstanbul Hilton, Merit ve
Divan otellerinde Executive Şef ve Mutfak Koordinatörü olarak çalışan ve Yeditepe Üniversitesi’nde gastronomi konulu dersler veren Türk gastronomi dünyasının duayen şeflerinden Aybek Şurdum tarafından hazırlandı.

Beslenme-Diyet ve Fitoterapi Uzmanı Gizem Keservuran, Meal Box menüsünü besin ve kalori değerlerini göz önüne alarak değerlendirdi ve en sağlıklı menülerin oluşturulmasına katkı sağladı. Meal Box’ın özel ve leziz yemeklerini ise yetenekli profesyoneller, Yemek Stilisti Nena Bekler ve Yemek Fotoğrafçısı Melis Kayacık fotoğrafladı.

Meal Box; MealBox.com.tr, Yemeksepeti.com ve OnlineMarket.com üzerinden sipariş verilebiliyor.

OKU ➤  Ali Nazik Kebabı

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir