Ana Sayfa » Haber Turu » Yeni Philips El Blender Setleri Hem Daha Güçlü Hem De Daha Çeşitli

Yeni Philips El Blender Setleri Hem Daha Güçlü Hem De Daha Çeşitli


Philips’in yeni el blender setleri HR1335 ve HR1337, güçlü 700 Watt motoru ve bir arada sunduğu farklı aksesuarları ile ev yapımı lezzetler hazırlarken vazgeçilmeziniz olacak.  

Mikser ve doğrayıcı aksesuarlı Philips HR1335’in farklı malzemeler için 20 farklı hız ayarı bulunuyor. En sert malzemeler için ideal Turbo seçeneğine sahip Philips HR1335’in motor gücü ise 700 Watt.

Mikser aksesuarı ile krema, yumurta akı, mayonez gibi malzemeleri çırpan Philips HR1335’ın kompakt doğrayıcısı ise et, baharat, kuruyemiş, peynir, çikolata ve soğanı saniyeler içerisinde doğruyor. Tüm aksesuarları bulaşık makinesinde yıkanabilen, güvenli ve kolay kullanım için ergonomik olarak tasarlanmış tutma sapına sahip Philips HR1335 tüketicinin beğenisine sunuluyor.

Mutfak robotu aksesuarlı Philips HR1337 ise; 1,5 litrelik mutfak robotu ile sebze, yeşillik, et, peynir gibi malzemeleri doğruyor, dilimliyor ve öğütüyor. Turbo işlevi ve 700 Watt güçlü motoru sayesinde en sert malzemeler için ideal el blender setinin krema, yumurta ve daha fazlası için mikser aksesuarı bulunuyor. Kullanım sırasında kolay bir şekilde hareket ettirebilmek için ergonomik yumuşak tutma sapına sahip Philips HR1337’nin tüm aksesuarları bulaşık makinesinde yıkanabiliyor.

OKU ➤  Sütlü Kuzu Sırt

Tavsiye

Diyetlerde Yapılan En Büyük 5 Hata

Diyetlerde Yapılan En Büyük 5 Hata

DİYETLERDE YAPILAN EN BÜYÜK 5 HATA Uzman Diyetisyen Çağatay Köşkeroğlu, yaklaşan bahar ile birlikte kilo …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir