Ana Sayfa » Haber Turu » Bosch Küçük Ev Aletleri, Annelerin Mutfaktaki En Büyük Destekçisi  

Bosch Küçük Ev Aletleri, Annelerin Mutfaktaki En Büyük Destekçisi  


Bosch, ev işlerine değil de, kendileri ve ailelerine ayırabilecek daha fazla zaman isteyen tüm annelerin Anneler Günü’nü, hayatı kolaylaştıran hediye alternatifleri ile kutluyor.  Anneleri, sadece Anneler Günü’nde değil, her zaman düşünen Bosch, küçük ev aletleri ürün gamında yer alan kullanımı son derece kolay mutfak robotu, doğrayıcı ve el blender’ları ile mutfakta geçirilen zamanı kısaltacak ideal hediye seçeneklerini, indirimli cazip fiyatlarla sunan bir kampanya düzenliyor.

Doğa dostu teknolojileriyle gelecek nesilleri düşünen, doğal kaynakları korurken aynı zamanda tüketicilerinin hayatını kolaylaştıran Bosch Ev Aletleri, zamanının büyük çoğunluğunda mutfakta geçiren anneler için sunduğu küçük ev aletleriyle “Anneleri, sadece Anneler Günü’nde değil, her zaman düşünüyoruz” diyor. Bosch’un, bu Anneler Günü için yaptığı kampanya kapsamında, mutfakta harikalar yapan anneleri, eşleri ve büyüklerinin, mutfakta geçirdiği zamanı kısaltarak daha keyifli hale getirmek isteyenler için indirimli cazip fiyatlarla sunduğu mutfak robotu, doğrayıcı ve blender’lar ideal birer hediye seçeneği oluyor.

Bosch MCM4000 Kompakt Mutfak Robotu ile şıklık ve pratiklik bir arada

500 gramlık şeffaf plastik karıştırma kaplı ve şeffaf kapaklı, maksimum 1,5 kg unlu karışım kapasiteli, doldurma yardımlı ve ittirici aksesuarlı Bosch MCM4000 Kompakt Mutfak Robotu, iki farklı hız ayarı ve anlık çalıştırma fonksiyonuyla annelerin mutfakta geçirdiği zamanı kısaltıyor. Kaymayı engelleyen lastik ayakları sayesinde sarsıntısız çalışma özellikli MCM4000, entegre aksesuar çekmecesi ve beyaz/antrasit gövde rengi ile de şıklık ve pratikliği bir araya getiriyor.

Bosch MMR15A1 Doğrayıcı’nın aksesuarları bulaşık makinesinde yıkanabiliyor

Hızlı doğrama ve karıştırma için zaman kazandıran Bosch MMR15A1 Doğrayıcı’nın 1500 ml’lik geniş hacimli cam haznesi hem mikrodalgada kullanılabiliyor hem de bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Yumurta ve krema için çırpma diski ve buz kırma bıçağı gibi aksesuarlarıyla geniş kullanım alanı sağlayan paslanmaz çelik bıçaklı kompakt doğrayıcının aksesuarları da bulaşık makinesinde yıkanabilme özelliğiyle daha fazla pratiklik sağlıyor. Kablo sarma yeri ise annelerin mutfaklarda daha düzenli bir görünüm elde edilmesine katkıda bulunuyor.

OKU ➤  Samosa Böreği

Bosch Ergomixx’ler İle Anneler Mutfakta Harikalar Yapın

Bosch Ergomixx MSM66150 ve MSM67170 El Blender’ları, buz kırma işleminden çorba hazırlamaya kadar çırpma, parçalama, rendeleme, dilimleme gibi günlük yiyecek hazırlamayla ilgili tüm işlemleri eşsiz bir performans ile gerçekleştirerek, annelerin mutfakta en büyük yardımcısı oluyor. Ergonomik tasarımı ve soft touch tutma yeri kolayca kullanılırken, dayanıklı metal ayağı ile sıçrama sorununu ortadan kaldırıyor. Mini doğrayıcısı ile taze baharatlar, fındık, fıstık, ceviz, soğan, et, peynir gibi yiyeceklerin kolay bir şekilde parçalanmasını sağlıyor. Beyaz/gri renkli MSM66150’nin gücü 600 Watt, siyah/açık gri renkli MSM67170’in ise gücü 750 Watt olan motoru, sessiz ve sarsıntısız kullanım sunuyor. Bosch Ergomixx MSM67170, buz kırıcı aparatı ve hareket özgürlüğü sağlayan burgulu kablo sistemi ile daha fazla özellik sunuyor. Her iki ürünün de motor aksamı hariç diğer tüm parçalar bulaşık makinesinde yıkanabiliyor.

Tavsiye

Parmesanlı Grissini

Parmesanlı Grissini

Parmesanlı Grissini (2 Tepsi İçin)   Malzemeler: 3 su bardağı un 1 tatlı kaşığı tuz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir