Ana Sayfa » Haber Turu » Yeni Papia Decor peçeteleri ile damaklardan önce göze hitap edin

Yeni Papia Decor peçeteleri ile damaklardan önce göze hitap edin

Yeni Papia Decor peçeteleri ile damaklardan önce göze hitap edin
Puan ver


İddiası ve kalitesiyle yeniliğin adı olan Papia, yeni Decor Peçete serisi ile trendleri evlerinize taşıyor.

Her zevke hitap etme iddiası ile renklenen Papia Decor Peçete, sofralarınızın tarzına uygun 8 ayrı deseni ile çay kahve sohbetlerinde, özel davetlerinizde ve günlük sofralarınızda farkınızı ortaya koyun.

PAPİA DECOR PEÇETE TARZINIZI SOFRALARA YANSITACAK…

Sofrasını güzelleştirirken, desenlerden vazgeçemeyenler için özel tasarımla üretilen Papia Decor Peçeteler’in, yemek takımlarınıza ve sofranızda kullanacağınız objelere uygun desen ve renk seçenekleri mevcut. Gül Bahçesi, Romantik Kırmızı, Dantel, English Style, Ottoman, Küpe, Leopar ve Altın Kalp desenlerinden oluşan yeni Papia Decor Peçete Serisi ile her öğünü bir kutlamaya dönüştürebilirsiniz.

Dekorasyon modasının sofralara da yansıdığı 2013 yılında, Papia Decor Peçeteler ile modaya uygun farklı masa temaları olacak. Altın Kalp ve Romantik Kırmızı desenleri Sevgililer Günü için özenerek hazırlayacağınız sofranızın baş tacı olurken, Gül Bahçesi pazar kahvaltınızın neşesine renkleri ile neşe katacak.

Kristal taşlar ve gümüş detaylı yemek takımınızla kuracağınız sofranızda Ottoman ya da Küpe çiçeği desenli Papia Decor Peçete ile dikkat çekici bir görünüm elde edebileceksiniz.

Sofraların vazgeçilmezi kokulu mumlar ve dore renklerde yemek takımlarıyla dekore edeceğiniz sofranızda Leopar ile istediğiniz cazibeyi, feminenliği yakalarken, Dantel ve English Style desenli Papia Decor Peçete ile masanızda zarif bir bahar havası estirebilir, country dekor tarzının dinlendirici ruhunu masalarınıza taşıyabilirsiniz.

OKU ➤  Papia Decor peçete bahar coşkusunu sofranıza taşıyor

Tavsiye

ÜÇÜNCÜ NESİL DEMLEMELER

ÜÇÜNCÜ NESİL DEMLEMELER

ÜÇÜNCÜ NESİL DEMLEMELERPuan ver ÜÇÜNCÜ NESİL DEMLEMELER Son zamanlarda dikkatinizden kaçmamıştır belki, her yerde biraz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz